اتحادیه وزارت اتحاد به اطلاع مجلس کمیته دائمی است که آن را نیاز به سه ماه بیشتر به قاب قوانین که به تازگی تابعیت متمم قانون (CAA).

یک مقام ارشد گفت که این موضوع مطرح شده با کمیته دائمی در آن دیدار اخیر. اما معلوم نیست که آیا وزارت کردم اجازه برای فرمت یک خبرگزاری گزارش روز یکشنبه.

این زمان اضافی درخواست شده بود به قاب قوانین به این دلیل که اتحادیه وزارت مشغول مقابله با COVID-19 همه گیر و مستند لازم توسط این ویروس کشنده قرار دادن دندانه در پیشرفت در آن کار خاص است.

این کا قوانین خواهد بود قاب را خاص زمان بود ذکر شده است در جلسه کمیته مطلع شد ،

آن است که لازم به ذکر است که قوانین از قانون باید قاب ظرف شش ماه از تاریخ رئيس جمهور موافقت یا کمیته تابع قانون باید از نزدیک برای توسعه از زمان به عنوان هر دستی در مجلس کار می کنند.

مجلس در حال تصویب متمم قانون شهروندی در دسامبر 2019 و از آن مطلع شد در ژانویه سال 2020 توسط نارندرا رهبری دولت است. شدید اعتراضات پیاپی در نقاط مختلف کشور تا کنون از دولت مرکزی تصویب انگیز عمل می کنند که کمک های مالی, هندی, تابعیت به پناهندگان متعلق به هندو و مسیحی و سیک بودایی پارسی و جین جوامع از پاکستان, افغانستان و بنگلادش است.

چند اعضای جامعه مدنی و فعالان اعلام کرده اند که این عمل تبعیض علیه مسلمانان ادعا است که رد شده توسط مرکز آن قرار می دهد که قانون اعطای طولانی سزاوار تابعیت به پناهندگان که در مواجهه آزار و اذیت مذهبی در این کشور های همسایه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de