صفحه اصلی وزارت مسائل مربوط به سفارش در 21 روز در سراسر کشور مستند: در اینجا لیستی از مجاز و ممنوع در فعالیت های

وزارت امور روز سه شنبه با صدور حکمی از لیست کردن فعالیت هایی که مجاز هستند و کسانی که ممنوع در طول سه هفته در سراسر کشور مستند اعلام کرد نارندرا نخست وزیر در روز سه شنبه.

در آدرس خود را به ملت دوم در عرض یک هفته, نخست وزیر گفت: یک مستند در سراسر کشور با سیستم عامل تنها راه برای مبارزه با جهانی همه گیر.

اما او اعلام کرد که خدمات ضروری خواهد بود معاف از محدودیت.

در دستور صادر شده در مدت کوتاهی پس از, وزارت امور ذکر شده در این لیست از خدمات است که مجاز هستند در طول مستند دوره:

در دوم آدرس به ملت عرض یک هفته مودی گفت: این تصمیم را باید یک هزینه اقتصادی اما صرفه جویی در زندگی مردم است که از اهمیت علاقه به خود دولت است.

این لازم است برای یک نبرد سرنوشت ساز در برابر شیوع کروناویروس نخست وزیر گفت.

“اگر ما نمی رسیدگی به این 21 روز پس کشور ما خانواده خود را به عقب با 21 سال,” او گفت:.

کارشناسان و تجربه کشورها در مبارزه با ویروس مرگبار آن را روشن است که اجتماعی فاصله تنها راه برای مبارزه با این بیماری مودی گفت.

“برخی از مردم با این تصور غلط که اجتماعی فاصله تنها لازم است که برای افراد بیمار. این درست نیست به فکر می کنم. اجتماعی فاصله است برای هر شهروند برای هر خانواده برای هر عضو خانواده است.”

“هر دولتی در این کشور هر اتحادیه خاک هر منطقه در هر روستا و در هر شهر هر خیابان-محل در حال حاضر قفل شده است. برای صرفه جویی در هند هر شهروند هند است که منع از خروج از خانه. یک Lakshman Rekha کشیده شده در درب خانه خود را. همین حالا ترک خانه خود” مودی گفت.

تاکید عظیم خطر از coronavirus مودی گفت: هر گونه سهل انگاری در این 21 روز را “فشار به کشور و خانواده خود را با 21 سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im