مقدس گه: Beyoncé توده در کالج اسپلمن گشت علل بلیط دیوانگی


ماندن و دعا کردن: بلیط رایگان برای Beyoncé توده در کالج اسپلمن گشت در تقاضای بالا هستند.
عکس: کریستوفر پولک (گتی ایماژ)

وجود دارد هیچ شناخته شده برنامه ای برای ملکه Bey به نشان می دهد تا به خدمات مذهبی در کل y نام اما بلیط ها داغ ترین بلیط در شهر است.

Beyoncé توده فرود در Hotlanta به پا زدن کردن زنان Herstory ماه در کالج اسپلمن گشت فردا و تقاضا رسیده است یک زمین fevered.

تبلیغات

با توجه به Atlanta Journal-Constitution, بلیط محفوظ شد به سرعت برای زن محور رویداد است که برگزار خواهد شد در داخل خواهران نمازخانه در افسانه ای HBCU را در محوطه دانشگاه.

یک ایمیل به بیرون رفت و به ticketholders از طریق Eventbrite درخواست از آنها برای انتشار بلیط خود را اگر آنها نمی خواهد بود قادر به حضور در این سرویس که برگزار خواهد شد در 7 p. m. در تاریخ 2 مارس در آتلانتا.

تبلیغات

“وجود دارد قابل توجه waitlist و ما می خواهم به جای به عنوان بسیاری از مردم ممکن است” پیام به عنوان خوانده شده.

آن را نیز می پرسد که کاربران می رسند 6:55 p. m. و یا دیگری آنها ممکن است به یک صندلی.

ایجاد و سرپرستی Rev. Yolanda نورتوناین Beyoncé جمعی استفاده می کند ارائه شده از 24 بار جایزه گرمی-برنده آلبومها به درگیر در یک توانمندسازی گفتگو در مورد چگونه مسائل مربوط به نژاد و جنسیت تاثیر زندگی, صدای, و بدن زنان.

تبلیغات

“او منحصر به فرد تجسم سیاه, مبارزات زنان,” نورتون گفت: نیویورک تایمز.

تبلیغات

H. یوجین Farlough صندلی کلیسا مطالعات و استادیار کتاب مقدس عبری در سان فرانسیسکو کلامی حوزه علمیه تدریس یک کلاس تحت عنوان “بیانسه و عبری کتاب مقدس” که با تمرکز بر چگونه زنان سیاه مواجه می شوند آسماني و چگونه آنها خود را در متون مقدس.

Beyoncé تودهبه عنوان یک عبادت مسیحی تجربه است که به روی همه باز است نه یک مراسم deifying بیانسه” نورتون اظهار نظر در آزادی مطبوعات ارائه شده توسط کالج اسپلمن گشت. “امید ما این است که به جلال خدا بگویید سیاه داستان زنان و مردم را شفا فضا به ببینید که چگونه آنها گنجانده شده در الهی روایت.”

تبلیغات

افتتاحیه Beyoncé توده صورت گرفت در سان فرانسیسکو تاریخی گریس کلیسای جامع در مارس 2018, نقشه کشی حدود 1000 نفر است.

این Spelman رویداد خواهد شد در همکاری با کلمبیا کلامی حوزه علمیه و دادگاه شرعی بیشتر آتلانتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>