ماه مقدس رمضان آغاز می شود در کرالا, Karnataka پس از تایید از ماه-رویت

مسلمانان در بسیاری از نقاط جهان از جمله برخی در هند شروع می شود روزه در روز جمعه به عنوان هلال ماه بود اندیش در روز پنج شنبه رسما اعلام آغاز ماه رمضان.

ماه بود اندیش در بخش هایی از کرالا و کارناتاکا در حالی که جاهای دیگر در هند هنوز به تایید ماه-رویت. ANI گزارش داد که هلال ماه بود اندیش در Dakshina کانادا و Udupi منطقه کارناتاکا واقع شدهاست. در کرالا ماه بود اندیش در Kappad در کالیکوت.

در بخش هایی که در آن ماه نیست اندیش در روز پنج شنبه روزه آغاز خواهد شد در روز شنبه به جمعه است روز 30 شعبان هشتم ماه تقویم اسلامی قبل از ماه مقدس رمضان (همچنین املای به عنوان ماه رمضان).

ماه در تقویم اسلامی هستند یا 29 یا 30 روز بسته به ماه-رویت.

مسلمانان در کشورهای عربی و بسیاری دیگر از نقاط جهان شروع خواهد شد روزه از روز جمعه به عنوان ماه معمولا اندیش وجود دارد یک روز قبل از ترین بخشی از شبه قاره هند.

اهمیت ماه مبارک رمضان

مسلمانان سریع از گرگ و میش تا سحر در ماه رمضان نیز املای به عنوان ماه رمضان. سریع شروع می شود قبل از طلوع آفتاب با یک وعده غذایی کوچک به نام sahur یا سحر و شکسته است با شب جشن به نام افطار.

تقویم اسلامی به پیروی از چرخه قمری بر خلاف تقویم میلادی. رمضان ماه نهم اسلامی در سال آغاز می شود و هنگامی که هلال ماه است اندیش.

پس از 29 یا 30 روز روزه و نماز بسته در ماه-رویت, سعید فطر جشن گرفته است.

مقدس, رمضان, معنای روزه, موسسه خیریه و معنویت برای جامعه مسلمان. ماه رمضان ماه است که گفته شده است که قرآن نازل شد به محمد پیامبر است.

علاوه بر روزه داری و تلاوت قرآن دارای اهمیت ویژه ای در این ماه است. در حالی که پنج بار در روز نماز اجباری برای مسلمانان در طول سال در این ماه به ویژه نماز تراویح است که ارائه شده در گروه.

این سال به نور اجتماعی فاصله هنجارها و مستند در سراسر کشور بیش از coronavirus مسلمانان توصیه شده است به جمع آوری برای نماز و جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net