هولی 2020: کارینا کاپور خان-تیمور علی خان دریافت آغشته در صورتی; بازیگر اعلام آن به رنگ آنها!

کارینا کاپور خان پس از زمان او پیوست جهان Instagram شده است اذیت کردن طرفداران با یک نگاه اجمالی از زندگی روزانه است. تا به حال, او به اشتراک گذاشته شده عکس از Saif Ali Khan, Karisma Kapoor, Babita و همچنین تیمور علی خان. امروز به مناسبت هولی قوانين کارینا و تیمور کلیک شد توسط paparazzi خارج از محل اقامت. حتی Bebo مطمئن ساخته شده به پست هولی عکس ها در Instagram صفحه.

در حالی که بازگشت این بازیگر به اشتراک گذاشته یک بومرنگ تصویری که از او دیده آغشته در رنگ صورتی در حالی که نما با علامت تجاری پوت. کارینا با پوشیدن یک لباس سفید و عینک آفتابی سیاه و سفید. او مزبور پس از بیان “من فکر می کنم در صورتی که من رنگ. موافق هستید؟”

آن را چک کنید زیر:

در

به زودی پس از آن, Kareena به او در زمان Instagram داستان و پرده عکس از کمی تیمور نیز دیده می شود آغشته در رنگ صورتی. برای عکس او نوشت: “به نظر می رسد مانند صورتی است که خود را رنگ بیش از حد.”

نگاهی به:

width: 640px; height: 1100px;

قبلا در تعامل با فیر زمانی که کارینا خواسته شد تا در مورد ایجاد توازن میان پدر و مادر و زندگی حرفه ای او گفته بود: “ما زنان به نحوی می دانم که چگونه به چند کاره هستند. من لذت بردن از هر دقیقه از آن را. من متعادل آن خوب است. من با فرزند من است ، من نیازی به رخ کشیدن آن در Instagram. من نیازی به رخ کشیدن آن را در مقابل رسانه ها. مثل من نیازی به حمل فرزند من در فرودگاه برای اثبات چقدر من او را دوست دارم. شوهر من هم معتقد است آن مورد نیاز نیست. توسط حمل کودک در آغوش من من نیازی به ثابت کند که من در دست مادر است. حتی اگر من دو ساعت با قوانين تیمور و خودم را در اتاق خواب آن است که کیفیت زمان و مایل بود با هم که مهم به جای مقدار از زمان ما صرف. من از آن مدرسه از پدر و مادر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de