برگزاری تا قلعه تنهایی

برگزاری تا قلعه تنهایی – زندگی

به روز شده: Jun 07, 2020, 08:16 IST | Prutha Bhosle | بمبئی

به عنوان خود-جداسازی می شود یک راه زندگی حرفه ای در سراسر زمینه که تجربه کرده, افراطی, انزوا به شما بگویم که چگونه به شناور باقی می ماند زمانی که هیچ کس و هیچ چیز در اطراف

Shridhar Jawak, polar scientist, conducted three polar expeditions in Antarctica from 2011-2016

Shridhar Jawak قطبی دانشمند انجام سه قطبی اعزامی در قطب جنوب از 2011-2016

ناسا فضانورد Anne McClain متوجه شدم که چگونه ناگهانی سلول آمد که با این مستند بسیاری از کشورها در سراسر جهان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس را ثابت کند به چالش کشیدن برای جهان است. در مارس 23, McClain—که صرف 204 روز در ایستگاه فضایی بین المللی بین 2018 و 2019—شروع های خوب نمونه های موفق خود انزوا در توییتر. در توییتر موضوع او در مورد مهارت کارشناس پیاده سازی فضانوردان در هنگام کار و زندگی در سلول به اطمینان حاصل شود که آنها شاد ماندن مولد و موفق است.

در نظر گرفتن یک نشانه از ما کنار هم قرار دادن یک پنل چهار کارشناسان که اشغال می گیرد انزوا به یک سطح کاملا جدید. به طوری که این بیماری همه گیر است شما احساس cabin fever آنها مشاوره است که کمک خواهد کرد که شما فرار از خستگی.

‘اختصاص داده شده زمان خصوصی مهم است’

Rajeshwari Kori, the only female officer onboard a warship, was provided a private room with an attached bathroom on INS Jyoti
Rajeshwari کوری تنها افسر زن پردازنده یک کشتی جنگی ارائه یک اتاق خصوصی با متصل حمام در فهم Jyoti

Rajeshwari کوری
بازنشسته نیروی دریایی افسر

پس از اتمام تحصیل از Kendriya Vidyalaya در بمبئی و به دنبال لیسانس بازرگانی مدرک Cdr Rajeshwari کوری (Retd.) پیوست نیروی دریایی هند در سال 1995. سال بعد کوری درخواست مقامات به پست خود پردازنده یک کشتی جنگی است. “یک کشتی جنگی است که ستون فقرات نیروی دریایی است. در حالی که زن به ماموران آموزش دیده با دوره آمپول, آنها فکر می کنم ما به عنوان ضعیف تر link. ما به نام عروسک زرق و برق که فقط آمدن به محل موردتوجه وتماشای عموم در طول VIP حوادث و تلقی ناتوان از کار بر روی یک کشتی جنگی است. اما پدر و مادرم تحصیل کرده بود و من نمی خواهید به دست در این فرصت است.”

بنابراین در سال 1997 کوری یک ارائه به عنوان یک افسر تدارکات پردازنده فهم Jyoti—عمده نیروی چند برابر در حفظ نیروی دریایی آبی آب ، کوری اولین زن هندی به سمت در هیئت مدیره یک کشتی جنگی او می گوید گزارش با تکمیل 25 افسران و 130 ملوانان همه مرد. “برای یک سال تمام من میره به ویساکاپاتنام و خارج از کشور در کشورهایی مانند سنگاپور و فیلیپین و غیره. من وظایف عمدتا درگیر به دنبال کمک هزینه از خدمه جیره لباس و لوازم جانبی. در حالی که ما استفاده می شود به pitstops من خانه بود جمع و جور با اتاق در کشتی خود که با متصل حمام.”

کوری روز آغاز خواهد شد در 5 هستم تا همه از وظایف او بود به پایان رسید 3 بعد از ظهر. “ما پس از آن سازماندهی برخی از ورزش برای کشتن زمان. اما حدود ساعت 8.30 من بازنشسته به اتاق من. چقدر دیگر می تواند به شما نشستن با مردان ؟ من درک حساسیت که آن را در منطقه خود را از بازی و نه دخالت. در اتاق من وجود نداشت تلویزیون یا ویدئو به تماشای فیلم. پس, من به خواندن رمان.”

کوری می دانستند این بود که برای رفتن به یک تجربه چالش برانگیز بنابراین او در حال حاضر اعمال می شود برای یک HRD مدیریت ، “من تا به حال انجام شده کتاب های من, پردازنده, بنابراین من می خواهم با استفاده از ساعت در شب به مطالعه است. آن را نگه داشته من سلامت عقل. این یک عادت است که با من می ماند.”

پس از موفقیت شناور تصدی او از بازنشسته نیروی دریایی در سال 2008. “اما حتی امروز در این مستند در پوی من بازنشسته به عنوان اوایل به عنوان 9.30 شب به عنوان خوانده شده. من عاشق این زمان از روز است. من احساس می کنم بسیار مهم است برای هر کس به این زمان خصوصی برای مراقبت از خود و خود-یادگیری است.”

ایجاد روال اما به یاد داشته باشید به برخی از پاپ’

On some pleasant days in Antarctica, Shridhar Jawak would take a walk near the research station Bharati
در برخی از لذت بخش در قطب جنوب Shridhar Jawak را به یک پیاده روی در نزدیکی ایستگاه تحقیقات Bharati

Shridhar Jawak
قطبی دانشمند

بین سال 2011 و سال 2016 پونا-بر اساس Shridhar Jawak انجام سه زمینه عمده اعزامی به قطب جنوب است. با یک خدمه از 20 محققان در دو Jawak نه فقط با ادعا خطرناک crevasses بلکه با حقایق زندگی است. “ما اختصاص داده شده به بررسی متقابل مشاهدات است که شما دریافت از ماهواره. هر سه سفر به قطب جنوب بودند در طول austral تابستان بین ماه های اکتبر و مارس زمانی که وجود دارد این است که 24 ساعته نور خورشید. خورشید هرگز پایین می رود. بنابراین شما می توانید تصور کنید که چگونه شما می خواهم تبدیل به یک insomniac حداقل در چند روز اول.”

از پنج ماه است که او زندگی می کردند در این ایستگاه تحقیقاتی به نام Bharati زمینه کار ممکن بود برای تنها 20 روز است. “در روز باقی مانده ما محدود به ایستگاه و اتاق ما. این است که تفاوت با هم تیمی شروع به سطح. اما شما باید به یاد داشته باشید برای حفظ آرامش به عنوان آنها در حال رفتن به خود را تنها خانواده در طول این ماموریت است.”

Jawak در حال حاضر 31 برجسته رهبری و همچنین followership. “شما باید بدانید که زمانی که به گام به عقب و به دنبال یکی دیگر از سرب و شروع یک روال با هم. شما همیشه می توانید برای رهبری گروه تئاتر; شما نیاز به درک همه برابر است.”

غیر قابل پیش بینی است تنها ثابت در قطب جنوب است. “بنابراین اگر شما در شب خواب در پلزنت آب و هوای روز بعد شما از خواب بیدار به یک بلیزارد. زندگی وجود دارد که عمدتا غیر قابل پیش بینی. بنابراین شما نیاز به تنظیم یک روال. این ساختار فراهم می کند و به پایان می رسد یکنواختی. شما نیاز به خواب بیدار می شوید در یک ساعت خاص وظایف خود را انجام و به عقب برویم به خواب بدون احساس بی فایده.”

در چنین تکالیف شما نیز شروع به ارزش زمان Jawak می افزاید. “حتی اگر شما از دست خانواده خود را به خانه شما تنها می توانید آنها را هر ماه یک بار از طریق یک تلفن ماهواره ای می رود که پس از شش دقیقه. روز وجود دارد که شما تنها هستند اما شما حرکت ادامه با تماشای, فیلم, انجام, تقلید, جشن تولد و سالگرد ها از خدمه و فقط خنده, این همه دور است.”

Jawak که در حال حاضر سنجش از دور افسر در قطب شمال می گوید که او زندگی می کند در بسیاری از جدا شده بخشی از نروژ به نام Svalbard. “مردم در اینجا این است که به سختی 2,500. زمانی که مستند تحمیل شد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس همه تقریبا خوب با خود بردهاند. این راه از زندگی در اینجا. و من قطب جنوب روی لئامت دادن در حال حاضر آموزش دیده و من را به بهره گیری از این تنهایی پس از آن همه آسان تر در حال حاضر. کلید را در هر راه ممکن است.”

‘را مشغول نگه دارید و به خودتان پیدا کنید یک هدف جدید’

Award-winning photographer Sudhir Shivaram in Little Rann of Kutch, Gujarat in 2012
برنده جایزه, عکاس, Sudhir Shivaram در کمی Rann از Kutch, Gujarat در سال 2012

Sudhir Shivaram
عکاس حیات وحش

Sudhir Shivaram رشد علاقه مند به عکاسی حیات وحش در سال 1993 در حالی که تحصیل در رشته مهندسی در حسن, Karnataka. تقریبا با 25 سال تجربه در زمینه Shivaram بود به نام محراب آسیا عکاس حیات وحش سال 2012. در حال حاضر 48 او خرج می کند روز به تنهایی در بیابان گرفتن کامل عکس از گونه های مختلف است. “من طولانی ترین ماموریت تا کنون شده است در Barnawapara پناهگاه حیات وحش در, Chhattisgarh, جایی که من در آنجا ماند برای تقریبا یک هفته است. من دعوت شده بود از طرف Chhattisgarh هیئت مدیره گردشگری به ساقه محلی گونه است. آنها مرتب کولی و یک راننده به کشتی من داخل بانک. در برخی از روزها من ساعت را صرف انتظار برای زنگ تماس های از حیوانات. در بسیاری از روزهای دیگر, من خوش شانس و نقطه برخی از گونه های عجیب و غریب. شما باید بسیار بیمار است.”

Shivaram موافق است که کار خود را می شود تنها بر روی اکثر روز. “اما من لذت بردن از این. آرامش در طبیعت چیزی است که من به اقتباس خودم به بیش از چندین سال. در آغازین روز از زندگی حرفه ای من, ما مجاز به سرمایه گذاری در جنگل توسط خودمان بدون هیچ گونه امکانات اولیه. بنابراین من می خواهم مکرر Biligiriranga تپه در کارناتاکا Bandhavgarh در Madhya Pradesh و برخی دیگر از مکان های از راه دور در شمال شرق. همه چیز اند, اما در حال حاضر تغییر و مقامات اجازه نمی دهد شما را به رفتن به تنهایی.”
قبل از این مستند بود تحمیل Shivaram بود در انتساب در پارک ملی کازیرانگا در آسام. “در مارس 16, ما در زمان برخی از عکس در بافر منطقه از پارک و روز بعد به ما گفتند که از این مرکز بسته شده بود پایین. من به پرواز بازگشت به خانه به کارناتاکا شد و در قرنطینه به مدت 10 روز. من لذت می برد و چند روز اول جداسازی اما پس از یک ماه از مستند, متوجه شدم که قفس را در خانه خود. آن را کاملا نگران کننده است.”

Shivaram خود را جمع آوری و شروع به کمک به همسر در کارهای خانه. “من نمی دانم چه چیزی برای انجام در وقت آزاد من. بنابراین من در زمان به رسانه های اجتماعی آغاز شده و برگزاری آنلاین عکاسی, کارگاه های آموزشی. من Facebook Live و Instagram زنده نگه داشتن اشتیاق من زنده هر وقت من آن را پایانی.”

Shivaram می گوید این مهم است که برای پیدا کردن یک هدف جدید و یا سرگرمی در این مستند. “وجود دارد دو نوع از مردم; کسانی که ناله و گهواره در مورد قفل بودن در خانه خود را و سپس کسانی هستند که با استفاده از این زمان به نفع خود. من شروع به تعامل با تعداد زیادی از مردم حاضر من در ایجاد انگیزه در آنها را به آنها بگویید برای پیدا کردن یک هدف درست مثل من.”

‘زنده نگه داشتن امید اما نمی خواهید به دور خود را روز’

A forward camp of the Indian army in July 1991 at 16,000 feet (upper part of glacier) and 45 miles up on a 75 mile Siachen Glacier. REPRESENTATION PIC/AFP
جلو اردوگاه ارتش هند در ماه جولای سال 1991 در 16 ، 000 فوت (قسمت فوقانی یخچال) و 45 مایل در 75 مایل Siachen یخچال. نمایندگی pic/AFP

Raghu رامان,
بازنشسته ارتش هند افسر

کاپیتان Raghu رامان (Retd.) صرف 11 سال به عنوان یک افسر در نیروهای مسلح به دنبال یکی دیگر از 11 سال در بخش شرکت ها قبل از پیوستن به دولت به عنوان مدیر عامل شرکت ملی اطلاعات شبکه (NATGRID). در روی لئامت دادن خود را در ارتش او در نوشته شده بود Siachen یخچال رو نیروهای پاکستانی. “کلمات نمی توانند بیان خشونت از مبارزه در جهان بالاترین میدان جنگ. منینگ یک پست در -40 درجه سانتیگراد یک شوخی نیست. اما ما آموزش دیده برای انجام این کار است.”

تنها نشانه ای از زندگی است که یخچال های طبیعی خود را. “در آنچه ما تماس بگیرید تابستان شما ممکن است خوش شانس به نقطه پلنگ برفی, اما این است که در مورد آن.” رامان در حال حاضر 54 انجام یک بسته از بازی از صبر و شکیبایی با او به بازی در وقت آزاد خود را در پناهگاه. “جدا از افسران عبور از طریق پست من نیست که هر بازدید کننده. بنابراین من می کشتن زمان بازی کارت بازی به تنهایی و یا به تماشای همان فیلم برای 80 بار. شما نمی توانید خواب وجود دارد; به نحوی خواب نمی آید به راحتی به شما در Siachen. بنابراین من نیز جزئیات زیادی است.”

پس از مواد غذایی کنسرو شده برای ماه رامان بازگشت به تمدن و دعوت شد برای یک وعده غذایی خود را در امبلا. “این اولین وعده غذایی واقعی من تا به حال در ماه. شروع کردم به ارزش نهادن به چیزهای کوچکی که زندگی بازگشت به حالت عادی.”

زمانی که مقامات صدور هشدار قرمز در بمبئی قبل از طوفان Nisarga هفته گذشته رامان که در حال حاضر در مستند در بمبئی صفحه اصلی, تعجب که در آن فقرا را به دنبال سرپناه. “بسیاری از زاغه جیب که در آن ساکنان بروید ؟ من احساس می کنم همه ما فقیر و غنی در حال مواجهه با واقعیت تلخ روز به روز وجودی بقا. برخی آن را به دیگران نمی کنند.”

رامان برجسته Stockdale پارادوکس یک اصطلاح ابداع شده توسط نویسنده جیم کالینز در کتاب خود خوب به عالی. “آن را پس از نام جیمز Stockdale سابق معاون ریاست جمهوری نامزد افسر نیروی دریایی و ویتنام زندانی از جنگ. Stockdale اسیر برگزار شد در هانوی در سال 1965. برای بعد از هفت و نیم سال پس از او قرار گرفتند بسیار زیاد است. تنها چیزی که او را نگه داشته بود و امید است. او همیشه می دانست که او را به خانواده اش بازگشت. هنگامی که در مصاحبه های Collins, او گفت که این تعیین کننده ترین سال از عمر خود را که در حقیقت او نمی خواهد تجارت برای هر چیز دیگری.”

رامان احساس می کند همه ما باید باور کنیم که خروج از این وضعیت است. “این خواهد شد; در آن است. شما نیاز به نگه داشتن امید زنده است. اما در همان زمان شما نمی خواهید به دور از واقعیت سخت است. هر روز را به عنوان آن می آید چیزی یاد بگیرند.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü