دست دونالد و Melania Trump تور تاج محل; پیوست Ivanka Jared کوشنر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump روز دوشنبه در سفر معروف تاج محل در آگرا نگه داشتن دست ها و قدم زدن در امتداد حياط باز در مقابل بنای تاریخی است. رئیس جمهور ایالات متحده نوشت: در بازدید کننده کتاب “تاج محل الهام بخش ترس و بی انتها عهد به غنی و متنوع زیبایی از فرهنگ هند! با تشکر از شما هند!”

آمریکا برای اولین بار زن و شوهر کشف شد راه رفتن در سراسر حياط باز از تاج محل برگزاری دست به دست یکدیگر و مصرف در زیبایی خیره کننده معروف به گنبد نمای پشت که اواخر بعد از ظهر خورشید مجموعه ای از سنگ مرمر سفید در حال اشتعال. چند تن از عکاسان سایه زن و شوهر و در زمان فوق العاده عکس ها در اواخر بعد از ظهر درخشش خورشید در حال غروب.

تهمت بود به همراه دختر Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر که خال خال شد قدم زدن با هم قبل از بنای تاریخی است که اغلب به عنوان یک نماد ماندگار عشق است. گل های تازه کاشته شده در رویال تاج باغ و آب تازه منتشر شده در رودخانه Yamuna به دور بوی زباله به منظور آماده سازی پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن هیئت را در سفر. بازدید کنندگان به نظر می رسید به در نظر گرفتن این آرامگاه در تمام زیبایی های آن را احاطه شده توسط کاملا کمرنگ درختچه در باغ و آسمان آبی روشن.

آنها همراه با یک راهنمای که در جریان آنها در مورد جزئیات تاریخی عاج-سنگ مرمر سفید آرامگاه. چند راهنمای غربالگری شدند که قبل از آنها می تواند دریافت مسئولیت گرفتن تهمت زن و شوهر در یک تور با راهنما. سه راهنماهای شد شارت توسط این سرویس در شارژ از دست زدن به امنیت درونی را پوشش دهد و در نهایت تنها یکی از آنها می تواند آن را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت یک جایزه خوش آمدید در آگرا فرودگاه جایی که او دریافت کرده بود تا سانتی متر یوگی Adityanath و فرماندار Anandiben پاتل. قبل از او آگرا بازدید تهمت خطاب به یک توده بزرگ در Motera ورزشگاه در احمدآباد.

تاج محل واقع شده است در جنوب بانک از رودخانه Yamuna در هند شهر آگرا. آن راه اندازی شد و در سال 1632 توسط امپراتور مغول شاه جهان (حاکم بود از 1628 تا 1658) به خانه آرامگاه های مورد علاقه خود را, همسر, Mumtaz Mahal; همچنین خانه های آرامگاه شاه جهان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im