نگه دارید خود را پاپ کورن: Candyman تا سپتامبر به تعویق افتاد


Illustration for article titled Hold Your Popcorn: iCandyman/i Postponed Until September

تصویر: AFP (گتی ایماژ)

Jordan Peele-گذراند اندازی مجدد سیستم از سال 1992 ترسناک فیلم Candyman شده است به تعویق افتاد 25 سپتامبر نزدیک به سه ماه پس از آن اصلی تاریخ انتشار در ماه ژوئن انواع گزارش است.

در کمتر از یک ماه رمان coronavirus را لغو کرده است moviegoing تئاتر به عنوان یکی از غیر ضروری بسته شدن کسب و کار در سراسر کشور است.

تبلیغات

ترسناک علاقمندان و Peele طرفداران به طور یکسان ترشح بزاق پس از انتشار بسیار پیش بینی تریلر. این فیلم به کارگردانی نیا DaCosta و نوشته شده توسط Peele ستاره یحیی Abdul-متین دوم به عنوان مشکل قاتل.

این فیلم slasher می پیوندد کشت فیلم در هالیوود است که به تعویق افتاده اند در پاسخ به کروناویروس همه گیر از جمله یک محل آرام بخش 2, بیوه سیاه و پیتر خرگوش 2, در میان دیگران. فیلم های دیگر منتقل شده اند از صفحه نمایش بزرگ به جریان سیستم عامل; این مرغ عشق بازیگران عیسی Rae و Kumail Nanjiani شد منتشر شده در مارس 3, اما در حال حاضر در حال حرکت به Netflix با هیچ شناخته شده تاریخ انتشار.

انگشتان عبور است که ما را ببینید Candyman بازسازی از افسانه شهری در پاییز امسال و که هالیوود را ادامه خواهد داد به برتر جدید بازدید هنگامی که این بیماری همه گیر ریزید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de