سرگرمی لابی باز می ماند در سرپیچی از کلرادو اقامت در خانه, منظور برجسته سازی عدم قطعیت در اطراف دستور

سرگرمی لابی مکان در سراسر منطقه دنور بودند باز به خریداران دوشنبه با وجود این ایالت اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در هفته گذشته الزامی تمام غیر بحرانی کسب و کار شاتر تا آوریل 11.

زنجیره ای تصمیم به باز بماند در این صورت از coronavirus اجتماعی-فاصله سفارشات نشده خسته شده اید در رسانه های اجتماعی.

کارکنان از مکان ها در سراسر کشور شده اند و صریح در توییتر ادعا این شرکت با سوء استفاده از نقاط ضعف در دستور شبیه به کلرادو به باز بماند. به اشتراک گذاشته شده اند عکس از نشانه های ارسال شده در سرگرمی لابی فروشگاه ها که می گویند آنها ضروری کسب و کار به دلیل آنها به فروش مواد برای ساخت تجهیزات حفاظت شخصی و مدرسه در منزل, لوازم.

در کلرادو هر چند پاسخ روشن است: سرگرمی لابی و دیگر حیله گر outfitters مانند آن ضروری نیست تحت پلیس’ بهداشت عمومی به منظور.

“آنها معاف” کونور کاهیل فرماندار دبیر مطبوعاتی تایید کرد دوشنبه هنگامی که در مورد خواسته سرگرمی لابی.

مدیران در سرگرمی لابی مکان در ویت ریدج لیکوود و انگلوود کاهش یافته که دنور پست پرسید که چرا آنها باز شد. تلاش برای رسیدن به زنجیره ای شرکت نمایندگان ناموفق بودند. و سرگرمی لابی خدمات مشتری خط بود: “عدم پذیرش تماس های تلفنی در این زمان” با توجه به پیام ضبط شده.

عدم قطعیت در اطراف آنچه به منزله یک انتقادی در مقابل غیر بحرانی ایجاد زیر فرماندار منظور باعث شده است تا موجی از شکایت از مردم محلی است. کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت را دریافت کرده است حدود 700 گزارش در مورد کسب و کار نقض stay-at-home منظور از جمعه گفت.

وایزر ایالت را فاش نمی کند که آیا او گرفته شده است گزارش در مورد سرگرمی لابی و یا اگر او قصد دارد به دنبال اقدام علیه این شرکت بیان کرد: “من قصد ندارم به موارد فردی است.”

در دنور شهر و شهرستان اجرای تیم تماس گرفته 2,577 فتح کسب و کار و شهروندان در مورد عدم انطباق, یکشنبه, صدور 543 هشدارها و دادن چهار استناد با توجه به مشترک مرکز اطلاعات.

“مردم آگاه هستند که ما در اینجا به عنوان یک backstop و مردم احساس تعهد ما برای کمک به انجام این کار از اجرای بهداشت عمومی به منظور” Weiser گفت. “این که چگونه ما در حال رفتن را از طریق این.”

فرماندار منتشر شد فهرستی طولانی از سلامت خرده فروشی و تولید و سرمایه گذاری و زیرساخت های عملیات تلقی انتقادی و مجاز به کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا چه باید بکنید اگر شما مشکوک به یک کسب و کار است و نقض دولت در جهت نزدیک است.

اولین تماس خود را محلی اجرای قانون و آژانس بهداشت عمومی.

شهرستان در سطح رهبران در خط اول دفاع از وقتی که می آید به اجرای coronavirus-مقررات مربوط Weiser گفت. بیشتر سعی کنید به کار با کسب و کار به درک هر گونه اختلاف در انطباق با دولت در امور اجرایی سفارش قبل از افزایش مجازات های مدنی یا جنایی.

تخلف از بهداشت عمومی به منظور یک تخطی از قانون مجازات جریمه نقدی تا 1000 $یا یک سال در زندان است. مجازات های کیفری محفوظ است برای موارد بسیار شدید است که نشان می دهد “مسطح بی توجهی به قانون” Weiser گفت.

اگر شما نمی شنیدن از مقامات محلی ارسال یک توجه داشته باشید به طور مستقیم به دادستان کل.

مقامات محلی مجبور به واکنش نشان می دهند به سرعت به سرعت در حال تغییر وضعیت در اطراف coronavirus و اجرای بسیاری از تیم ها فقط گرفتن زمین. در حالی که آنها را تشویق ساکنان به گزارش مشکوک متخلفان آنها ممکن است قادر به رسیدگی به هر شکایت.

وایزر ایالت های بیش از حد در حال حاضر تجزیه و تحلیل تمام گزارش های آن را دریافت کرده است. افرادی که نمی شنوند و خود را از مقامات محلی در موقع تشویق به ایمیل گزارش به [email protected]


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im