Hitched! Telugu بازیگر Nithiin روابط گره با Shalini Kandukari در حیدرآباد

Telugu ستاره Nithiin گره خورده گره با معشوقه و دوست دختر قدیمی Shalini Kandukari در روز یکشنبه. عروسی این زوج صورت گرفت در حیدرآباد را تاج Faluknama کاخ و Nithiin ارسال شده یک زن و شوهر از عکس های خود را در صفحه توییتر. Nithiin و Shalini شده اند دوستیابی برای هشت سال و مشغول شدم چند روز به عقب. این زن و شوهر تا به حال یک عروسی عجیب در میان coronavirus همه گیر و عکس های از مراسم هستند که توسط بسیاری از.

در عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط Nithiin بازیگر دیده می شود پوشیدن رنگ قرمز روشن شیروانی با dhoti و چاپ قرمز dupatta. در حالی که Shalini عینک سنگین طلایی ساری با یک دوزی بلوز و تکمیل نگاه خود را با پوشیدن الماس جواهرات و اشیای قیمتی. Nithiin نوشته شده در عکس با عنوان بیان “Mothaniki اکا INTIVAADINI ayyanuu… نیاز همه تو نعمت n را دوست دارم.”

چک کردن عکس های زیر:

چند تلوگو وبلاگ, یعنی, Arsalan Tej, Sai دارام Tej و Kartikeya مشخص شده حضور خود را در مراسم عروسی.

Nithiin و Shalini در حال برنامه ریزی عروسی مقصد در 16 آوریل سال 2020 با توجه به همه گیر آن را لغو کردم. صحبت کردن در مورد همان بازیگر قبلا در بیانیه ای گفت: “من تصمیم گرفته اند برای جشن تولد من در مارس 30 و من هم اصرار که هیچ کس نباید آن را جشن می گیرند در هر نقطه. و نه تنها که من به تعویق افتاد ازدواج من که قرار بود به اتفاق می افتد در آوریل 16 با توجه به مستند. در حال حاضر همه ما نیاز به اتحاد و مبارزه با گسترش coronavirus. و در این زمان ماندن در خانه و با خانواده ما بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کشور ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de