آمار Coronavirus RBI به احتمال زیاد بریده بریده مخزن نرخ حداقل 65 واحد در ماه ژوئن: Barclays

بانک مرکزی هند (RBI) است به احتمال زیاد برای شروع به دنبال فراتر از تورم و شروع به کاهش نرخ به میزان 65 اساس امتیاز (bps) در ماه ژوئن. اولین کاهش نرخ بهره می تواند حتی قبل از مارس نقد و بررسی, بینی, انگلیسی دهنده بارکلیز در روز پنج شنبه. این می آید در پی بیماری همه گیر کوروناویروس و حاصل حمام خون در بازارهای جهانی و متعاقب آن غوطه وری قیمت دارایی ها.

بازارهای داخلی را به ثبت رساند بدترین سقوط در تاریخ روز پنج شنبه غوطه وری تا حد 8.2 درصد روپیه سقوط 56 paise به 17 ماه کم از 74.24 به یک دلار است.

پس از nosediving بیش از 3,204.30 امتیاز در سراسر-هیئت مدیره فروش Sensex بسته 2,919.26 امتیاز و یا 8.18 درصد کاهش به 32,778.14 و جذاب داد تا 9,600 سطح افتادن 868.25 امتیاز یا 8.30% به 9,590.15.

تار و مار به دنبال بازارهای حمام خون در سراسر جهان پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در یکشنبه نامیده coronavirus شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر.

“خطرات رشد به طور چشمگیری افزایش یافته است در حالی که شاخص بهای مصرف کننده) نرخ تورم در خارج از آن هدف قرار دادن گروه (در 6.58 درصد در ماه فوریه به پایین از 7.59% در ماه ژانویه و 2.57% در ماه فوریه 2019).

“اما با توجه به تحول وضعیت اقتصاد کلان و رو به وخامت جهانی افت ما معتقدیم خطرات ناشی از یک جلسه بین برش 25-40 بیت بر ثانیه افزایش یافته است مادی. حتی اگر RBI را ندارد یک جلسه بین حرکت ما آنها را برش حداقل 65 واحد در ماه ژوئن با خطرات گرایش به سمت سیاست های تسهیلی تر از این” بارکلیز گفت: در یک توجه داشته باشید در روز پنج شنبه.

در زمان و کوانتومی از نرخ کاهش این گزارش می گوید: “به عنوان یک حق شفعه مرحله RBI می تواند با در نظر گرفتن حداقل 65 واحد کاهش بیش از سه ماه آینده که میخکوب کردن محکم کردن نرخ های واقعی نزدیک به 0 به عنوان شاخص تورم به نظر می رسد مجموعه ای برای کاهش نزدیک به 4.5 درصد در ماه ژوئن اگر خام باقی می ماند نزدیک به سطح فعلی.”

اما تحلیلگران بارکلیز سریع به تاکید است که “کاهش نرخ خواهد شد که تاثیر کمی در کوتاه مدت رشد بدون همراه مراحل را برای حفظ شرایط نقدینگی کافی” است که می تواند اطمینان حاصل شود از طریق افزایش دراز مدت عملیات مخزن (LTROs) و یا حتی آشکار عملیات بازار باز (OMOs).

“ما فکر می کنیم کاهش نرخ خواهد شد به احتمال زیاد تاثیر کمی در کوتاه مدت رشد فراتر از اطلاعیه خود را, اما آن را هنوز هم یک غیر منفی را اندازه گیری و به احتمال زیاد خواهد شد کمک به بهبود چرخه نسبت به پایان سال” آن را می گوید.

کارگزاری نسبت به آن نظر به این که اعلام COVID-19 به عنوان یک جهانی همه گیر اعلام کرده است که افزایش ترس از بیشتر-از-انتظار می رود تاثیر در رشد جهانی.

با توجه به این که بانک مرکزی هند (RBI) به طور فزاینده ای خیره در یک جنگ غیر منتظره با رسمی آن دستور نگه داشتن شاخص تورم در حدود 4 درصد با 2 درصد در گروه آن را گفت و اشاره کرد که این شاخص به اوج خود رسید و مجموعه ای است به کاهش مادی در دو محله.

“نرخ تورم به احتمال زیاد به اوج خود رسید و انتظار داریم که این روند مادی پایین تر در ماه های آینده دوباره به شاخص بهای مصرف کننده در گروه. چنین فضایی بیشتر برای اتخاذ سیاست است به احتمال زیاد به افزایش است ،

این گزارش همچنین اشاره کرد که RBI فرماندار Shaktikanta داس شده است قاطعانه حامی کاهش نرخ بهره در روزهای اخیر به او شده است تاکید که RBI آماده سپر اقتصاد از تاثیرات منفی شیوع ویروس بودن فعال و به موقع.

این گزارش همچنین اشاره می کند که RBI بهتر است در ادامه با غیر متعارف سیاست های پولی مانند دراز مدت عملیات مخزن پس از آن کمک می کند تا کاهش اصطلاح اجرت و شرکت های بزرگ وام گرفتن اسپرد در حالی که به طور همزمان ارائه یک انگیزه برای بانک ها به قرض دادن پول است.

اما با توجه به سرعت رو به وخامت جهانی تمایلات کاهش قیمت داراییها و اعتباری ممکن است عقب نشینی در نور بله بانک توقف ما معنا که RBI نیاز به تجدید زیادی کاهش نرخ به خصوص با توجه به شدت رها کردن قیمت انرژی خواهد شد که در نهایت کاهش تورم پیش رفتن یادداشت گزارش.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im