‘Himanshi Khurrana خواهد ماند با من می خواهم به ازدواج با او’: ‘Bigg Boss 13’ دونده تا Asim ریاض

Asim ریاض بود runner-up ‘Bigg Boss 13’. او پس از برنده Sidharth Shukla که Asim فکر کردم برادر. به غیر از برادر Asim و همچنین یک عاشق در Himanshi Khurrana. عشق به او, اما نه محدود به, خانه, اعتراف Asim خود را.

در حالی که صحبت کردن به رسانه ها Asim گفت که او را دوست دارم به ازدواج با Himanshi و که او می خواهد با او بماند. وقتی پرسیده شد که در مورد چگونه به او خواهم به ملاقات Asim آغاز شده توسط بیان “است که همه در یک فرد بالغ در حال حاضر, اما ما را به یکدیگر دست انداز در برخی از نقطه.” سپس بر بودن سوال در مورد Himanshi, Asim گفت: “از کجا می خواهد او بروید ؟ او را به ماندن با من تنها.”

Asim در ادامه به رد است که عشق خود را برای Himanshi بود نه محدود به نشان می دهد. “حالا که من از خانه بیرون من فقط می خواهم برای رفتن به Himanshi در حال حاضر او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد همان. صحبت کردن در مورد آینده اش با Himanshi, Asim گفت: “می خواهم ازدواج کنم و من خواهد شد.”

این مدل از جامو همچنین صحبت در مورد این نوع از شهرت او در Bigg Boss 13. او احساس می کند که سلمان خان خواستار خارج شدن نام او را بزرگترین دستاورد است. “سلمان خان بت من. زندگی من تعیین شد اولین بار سلمان خان در زمان نام من از دهان او” به این نتیجه رسیدند Asim.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im