تصویر: KATU

در اینجا در ریشه ما نگه داشتن در تلاش برای هشدار دادن به سفید مردمی که آزادی بیان نیست و برابر به آزادی از عواقب; اما می شود آن را یک الاغ سیاه یک باطل توییتر کشیدن و یا یک سفر یک طرفه به بیکاری در خط آنها باقی می ماند مصمم در به خطر انداختن کیفیت زندگی خود را—و گاهی اوقات فک خود را.

و در آخرین نمونه از “هنگامی که نگه داشتن آن واقعی اشتباه می رود” — به ما خبر ویرایشگر Monique قاضی با فصاحت آن قرار می دهد—ما کمس مدیر دبیرستان لیزا Sejkora که در زمان به Facebook به آشکارا بیان او را تحقیر برای دیر بزرگ کوبه برایانت زمانی که او احتمالا باید ترک کرده ام که گه در چت گروهی.

از سی ان ان:

پس از ژانویه 26, سقوط, لیزا Sejkora اصلی کمس دبیرستان نوشت: در Facebook صفحه در یک پست است حذف “Not gonna lie. به نظر من که خوب با یک متجاوز امروز” با توجه به سی ان ان وابسته KATU.

برایانت 41 ساله بازنشسته NBA افسانه او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند در نزدیکی اسلام آباد در جنوب کالیفرنیا.

اصلی بعد از حذف آن پست و نوشت: یکی دیگر از پیام گفت: “شما آزاد هستید به قضاوت من در این پست فقط به عنوان من به قضاوت فرد پست بود در مورد” با توجه به سی ان ان وابسته KOIN که ذکر کلمبیایی روزنامه.

Sejkora با اشاره به برایانت 2003 تجاوز جنسی صورت است که تبدیل به یک نقطه از مشاجره پس از مرگ او. اما بدون توجه به جایی که نظر شما می افتد را درک احساس گناه یا بی گناهی من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که کوبه سزاوار نیست برای مرد. به خصوص تحت آن شرایط.

برای او بخشی Sejkora شده و قرار داده شده در مرخصی اداری و زیر ارائه شده mea culpa به پدر و مادر از دانش آموزان:

CHS خانواده:

شما ممکن است آگاه باشید که یک کپی از پست های رسانه های اجتماعی من ساخته شده من شخصی Facebook صفحه گردش دیجیتالی در جامعه ما است. امروز من عذرخواهی به کارکنان من و در حال حاضر من عذر خواهی به شما.

در تاریخ 26 ژانویه پس از خبر شکست, Kobe Bryant مرگ من ساخته شده یک نظر به من خصوصی رسانه های اجتماعی بود که یک شخصی احشایی واکنش. من می خواهم به عذرخواهی نشان می دهد که یک فرد مرگ سزاوار است. آن را نامناسب و بی مزه است. بیشتر از من عذر خواهی بابت اختلال ناشی از آن را به ما آموزش محیط زیست امروز.

در آموزش و پرورش ما دانش آموزان یادآوری کنید به فکر می کنم قبل از ارسال آنها را آنلاین به خصوص زمانی که احساسات ملتهب هستند. ما همچنین آموزش دانش آموزان ما در مورد زمینه. من احساسات و تجارب گذشته کردم بهترین من در آن لحظه. ما همچنین آموزش دانش آموزان ما است که آنچه ما به اشتراک گذاری آنلاین است دوام.

در حالی که آنچه من نوشته ارسال شده است در خصوصی Facebook حساب برای افرادی که دوستان من هستند و به سرعت برداشته شد من تصدیق می کنم که خصوصی همیشه به این معنی نیست خصوصی است. من دوست دارم به عنوان اصلی در کاماس دبیرستان. ما باید فوق العاده ای دانش آموزان و کارکنان و جامعه است. من آموخته ام یک درس مهم است و من امیدوارم که من می توانم کسب اعتماد خود را به عقب.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که به نظر او همچنین گفته سی ان ان (از طریق KATU) در بیانیه ای روز سه شنبه: “من به برخی از تجربه شخصی است که تولید احشایی واکنش. این یک وضعیت که در آن من فکر می کنم قبل از من ارسال شده و من خیلی پشیمان است.”

به وضوح آگاه است که پرتاب سلاح های خود را در غضب و یا تویت “چه جهنم شد شما فکر کنید ؟” نبود قابل دوام گزینه سرپرست جف اسنل به جای صدور بیانیه آماده و کامل با مچاله کردن مشت و gritted دندان: “ما قدردانی دکتر Sejkora را اذعان و کار خواهد کرد برای حمایت از او در بازسازی اعتماد با جامعه او خدمت می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de