سطح بالای نیروی کار برای توسعه COVID-19 واکسن تشکیل: وزارت بهداشت

وزارت بهداشت مطلع روز یکشنبه که در سطح بالا نیروی کار تشکیل شده است به کار در مرزهای علم مربوط به مواد مخدر آزمایش و واکسن.

وظیفه نیروی وظیفه با مسئولیت برای سرعت بخشیدن به روند توسعه واکسن برای این بیماری کشنده است. آن را قادر خواهد ساخت به سرعت کار تحقیقاتی انجام شده از طریق تلاش های بین المللی با دانشگاه ها و تحقیقات موسسات و هماهنگ کار انجام شده توسط تمام وزارتخانه ها در مورد این مسئله مربوط به واکسن توسعه است.

“تلاش های خود را متمرکز شود خواهد شد نسبت به شناسایی مسیر برای توسعه واکسن. از طریق نیروی کار دولت را بیشتر تسهیل پیگیری و نظارت بر پیشرفت ملی و تلاش های بین المللی در توسعه واکسن. نیروی کار را به تمرکز بر روی “گروه های بالینی” که تمرکز خود را در دراز مدت را دنبال کنید تا از مردم برای داشتن درک بهتر از بیماری و مدیریت” آزادی مطبوعات توسط وزارت بهداشت و رفاه اعلام کرد.

“این نیروی کار است که با همکاری ریاست عضو (سلامت), NITI Aayog و اصل علمی مشاور محترم. نخست وزیر. جدای از این, دیگر اعضای نمایندگان از AYUSH, ICMR وزارت علوم و فن آوری بیوتکنولوژی شورای پژوهش های علمی و صنعتی (CSIR), DRDO اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی (DGHS) و مواد مخدر کنترل کلی از هند (DCGI)” آن را اظهار داشت.

در ضمن Aggarwal اشاره کرد که وجود دارد 755 بیمارستان ها و 1389 مراکز بهداشتی درمانی در کشور که در آن اطراف 2144 شدید یا انتقادی بیماران درمان می شود.

وزارت بیشتر اطلاع داد که سینما, سالن, مراکز خرید و اماکن مذهبی بسته باقی خواهد ماند تا مارس 3, و اضافه کرد که وجود خواهد داشت هیچ تسهیلات از مارس 20 برای مهار مناطق در نقاط.

در همین حال شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) اطلاع داد که 37,173 آزمايشات انجام شده در سرمایه های ملی که 29,287 آزمايشات انجام شده در آزمايشگاه هاي ICMR شبکه. 7,886 تست شده در بخش خصوصی labs.

تعداد کل coronavirus موارد افزایش یافته است به 16116 که شامل 13295 فعال موارد 2302 درمان/مرخص/مهاجرت و 519 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de