درام بالا در Manesar توچال پس از راجستان SOG می رسد به سوال Sachin خلبان اردوگاه MLAs

تیم عملیات ویژه (SOG) راجستان پلیس بود که در خارج از انتظار رفت و آمد مکرر در Manesar که در آن Sachin خلبان اردوگاه کنگره MLAs ماندن بود اجازه ورود به رفت و آمد مکرر.

کنگره رهبر آناند شارما ادعا که وجود دارد تلاش برای جلوگیری از راجستان تیم پلیس از ورود به رفت و آمد مکرر که در آن انجام شد در دستور BJP. این SOG تیم برتر رفت و آمد مکرر در شب.

دو دپو ثبت نام کرده بودند توسط SOG پیش از آن در روز بر اساس شکایت توسط کنگره رئیس شلاق ماهش Joshi درباره audiotapes که کنگره گفت: حال گفتگو در مورد اتهام توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت است.

اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat کنگره MLA Bhanwarlal شارما و BJP رهبر سانجی Jain شده اند نام در شاه.

“وجود دو شکایت از ماهش جوشی (کنگره رهبر) آن است که با توجه به صوتی که ویروسی رفت دیروز. ما ثبت نام 2 فیرث در بخش 124A و 120B. صحت کلیپ به بررسی” Ashoke Rathore, ADG SOG گفت: ANI.

شارما گفت: BJP غرفه در معرض پس از “درام بالا برای جلوگیری از راجستان پلیس” از ورود به رفت و آمد مکرر در Manesar.

“پس از بالا, درام, برای جلوگیری از راجستان پلیس وارد ITC Grand بهارات در Manesar توسط هاریانا پلیس می تواند بی جی پی همچنان به انکار دست خود را در توطئه برای سرنگونی کنگره دولت در راجستان. آنها ایستاده در معرض اما باقی می ماند unapologetic,” شارما گفت: در یک صدای جیر جیر.

پیش از آن در صبح و کنگره را متهم کرد اتحادیه وزیر کابینه Gajendra سینگ Shekhawat و حزب قانونگذار Bhanwarlal شارما از توطئه برای سرنگونی دولت منتخب در راجستان. Shekhawat گفت که او آماده بود تا در صورت هر گونه بررسی است.

شکایات واصل شد پس از Randeep سینگ Surjewala خواندن یک متن از اتهام های صوتی در یک کنفرانس مطبوعاتی و متهم BJP اسب-تجارت. کنگره به حالت تعلیق شارما و دیگر MLA Vishvendra سینگ از اصلی عضویت در این حزب است.

سابق راجستان معاون وزیر Sachin خلبان و 18 سایر MLAs باید با نزدیک شدن به راجستان دادگاه عالی به چالش کشیدن رد صلاحیت توجه به آنها صادر شده توسط مجمع بلندگو.

راجستان کنگره همچنان در آشفتگی پس از نهفته تفاوت بین Sachin خلبان و وزیر Ashok Gehlot آمد در باز است. خلبان اخراج شد به عنوان راجستان معاون وزیر امور خارجه و رئیس کنگره در جولای 14.

Gehlot سرزنش کرده BJP به تلاش برای بی ثبات کردن دولت توسط شکار MLAs.

خلبان شد miffed پس از SOG فرستاده او را متوجه به رکورد بیانیه خود در مورد اتهام شکار غیر قانونی از کنگره MLAs در دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de