Hickenlooper, Romanoff برخورد بیش اخلاق نقض defunding پلیس در اول بحث

اندرو Romanoff به نام shive به رها کردن از دموکرات سنای آمریکا اولیه پس از حکم اخیر که او نقض اخلاق دولت قانون در حالی که Hickenlooper با اشاره به Romanoff — هنگامی که یک ستاره در حال افزایش در سیاست خارجه — تا به حال برنده انتخابات در بیش از یک دهه.

چند چابک لحظات بازی کردن در یک بحث تلویزیونی سه شنبه شب بود که برای اولین بار بین این دو رقابت را در جمهوریخواه به گزارش ایسنا ، کوری گاردنر در ماه نوامبر. و Hickenlooper اغلب در بر داشت خود را در موضع دفاعی داده اخیر خود gaffes و روز جمعه, اخلاق حاکم است.

اما او تحت فشار قرار دادند پشت ساخت یک مورد که آشنایی به Coloradans و متوسط بیشتر موقعیت قرار داده و او را در جای پای قوی به چالش گاردنر.

Hickenlooper ابراز شک و تردید نسبت های اخیر فشار توسط شرکت کنندگان در تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به این معنی است که شهرها باید تغییر پول دور از ادارات پلیس به جامعه دیگر منابع است. Hickenlooper که به پایان رسید و دو دوره به عنوان کلرادو فرماندار اوایل سال گذشته, که قبلا به عنوان دنور شهردار.

“من فکر نمی کنم ما باید پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” Hickenlooper گفت: در طول سریع 30 دقیقه بحث در 9News “اما من معتقدم ما نیاز به اصلاحات ، زمانی که من برای اولین بار شهردار شد (در سال 2003) من ساخته شده برخی از تلاش های پلیس در اصلاحات اما ما نمی توانید به اندازه کافی دور. … ما نیز باید به فراتر از فقط پلیس اصلاحات و مطمئن شوید که ما در حال گرفتن فرصت های برابر در مسکن و آموزش و پرورش, فرصت های برابر در شغل است.”

Romanoff سابق دولت و مجلس در زمان Hickenlooper به وظیفه خود گذشته رویکرد به پلیس و حمایت defunding پلیس: “ما نیاز به تغییر منابع و demilitarize پلیس. ما نیاز به سرمایه گذاری در خدمات اجتماعی. جان اساسا misunderstands این لحظه — فقط به عنوان او misunderstands چه سیاه و سفید زندگی می کند, ماده به معنی.”

او با اشاره به Hickenlooper اخیر اظهار نظر که “سیاه و سفید زندگی می کند, ماده به معنی هر زندگی و مسائل” است که برخی از فعالان گرفت و به عنوان کم اهمیت جلوه دادن معنی. “من پا در خود عبارت” Hickenlooper روز سه شنبه گفت.

هر دو Hickenlooper و Romanoff گفت که در سنای آمریکا, آنها می خواهم حمایت از لایحه ای به افسران پلیس واجد شرایط ایمنی به عنوان کلرادو مقننه است بحث. هر دو توافق کردند که مرگ اخیر جورج فلوید در طول بازداشت خود توسط پلیس مینیاپولیس قتل بود.

مدیر Kyle کلارک خواسته Hickenlooper در مورد مرگ دنور زندانی زندان ماروین بوکر در نمایندگان’ دست در سال 2010 را سال گذشته به عنوان شهردار. هیات داوران بعد از پیدا نمایندگان مسئول و شهرستان پرداخت بوکر خانواده 6 میلیون دلار.

“آن غفلت فاحش و من فکر می کنم می افتد به آن دسته از قتل” Hickenlooper گفت: اما او مخالفت کرد که دفتر دادستان منطقه باید بازگشایی تحقیقات جنایی.

نامزدهای’ متفاوت برنامه قرعه کشی حذف تفاوت در چگونه آنها می خواهم رویکرد مراقبت های بهداشتی تغییر آب و هوا و دیگر مسائل با Romanoff, چه کسی برنده گسترده حمایت از حزب لیبرال پایه مصرف به طور قابل توجهی بیشتر مترقی مواضع پیش از 30 ژوئن اولیه.

“این است که هیچ وقت برای کمرویی,” Romanoff گفت. “ما باید جسورانه تغییر ساختاری به آدرس هر یک از چالش های است که مورد بحث ما امشب.”

Hickenlooper که شروع به پریدن کرد و در مسابقه سال گذشته پس از پایان عمر کوتاه ریاست جمهوری کشیده شده سنگین ایجاد پشتیبانی می کند.

اما او تا به حال یک هفته گذشته هفته است.

روز جمعه کلرادو مستقل کمیسیون اخلاق در بر داشت که او اشتباه بود در سال 2018 زمانی که او فرماندار اجازه می دهد تا شرکت ها برای پوشش هزینه یک جت خصوصی سفر به, کانکتیکات, یک مازراتی سواری کرایه تاکسی در جلسات بیلدربرگ در ایتالیا و چندین شام گران قیمت. این کمیسیون در بر داشت Hickenlooper مرتکب دو تخلف از اصلاح 41 دولت قانون برای محدود کردن هدیه به مقامات دولتی از شش باقی مانده اتهامات توسط GOP-وابسته به گروه در آن اخلاق شکایت.

Hickenlooper برگزار شده بود در تحقیر توسط کمیسیون پس از او در ابتدا حاضر به شهادت در اوایل هفته توسط ویدئو کنفرانس راه اندازی باعث coronavirus بیماری همه گیر.

روز سه شنبه گفت: “در زمان مسئولیت یک سوء تفاهم در مورد بیلدربرگ هزینه و دفاع در برابر نقض دیگر.

“نگاه shive فقط نوشت: جمهوری خواهان عاد در برابر او دو بار در حال حاضر” Romanoff گفت: همچنین با اشاره به “وقتی که او گفت: همه در دولت او می تواند وحشتناک سناتور” در حالی که او در حال اجرا برای رئيس جمهور. “من معتقدم که او باید با در نظر گرفتن خروج از این مسابقه است.”

Hickenlooper پاسخ با آوردن که Romanoff دهکدهای از دست داد و دو قبلی با مشخصات بالا نژادها از او در سمت چپ خانه دولت در سال 2009.

“من فکر می کنم روشن است که من در رابطه با Coloradans از طریق ضخیم و نازک” Hickenlooper گفت. “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به رسمیت شناختن این اسمیر حملات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر هر نامزد حزب دموکرات بدون توجه به آنچه در پس زمینه خود را.”

روز سه شنبه بحث بود co-اسپانسر شده از طرف کلرادو سیاست و دیگر ایستگاه های تلویزیونی در سراسر کشور. دیگری بحث خواهد شد در 6 p. m. روز شنبه در CBS4. دنور پست cosponsoring اصلی بحث در 6 p. m. تاریخ 16 ژوئن با Denver7, کلرادو, عمومی رادیو و اخبار دانشگاه دنور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net