سلام بچه ها Coronavirus به من فهماند که شاید من نفرت نیست Kenny G. موسیقی


Illustration for article titled Hey Guys, The Coronavirus Made Me Realize That Maybe I iDont/i Hate Kenny G.s Music

عکس: تئو Wargo (گتی ایماژ برای جشنواره فیلم ترایبکا)

در حالی که بسیاری از ما مسئولانه در خانه گیر کرده در طول این زمان از همه گیر نگرانی نیاز به سرگرمی و تحریک ذهنی بالا است. برای بسیاری از, که به معنی تمیز کاری کاتالوگ های مختلف جریان خدمات در دسترس ما یا rewatching فیلم و سریال. شاید آن شامل مسابقه دو ماراتون بازی از انحصار و یا ساخت Infinite ویدئوها با خانواده خود و یا فیلمبرداری ویدئوها از نوازندگان زندگی از هم جدا در ساختمان های آینده هم در زمان تنهایی به سادگی یک جلسه جم از بالکن…همه بسیار خوب راه برای صرف زمان است. آه و کار. کسی نمی تواند فراموش کرده ام همه از اجتماعی بهره وری است که اتفاق می افتد در حال حاضر.

من بیش از حد پیدا کنید نیاز به سرگرمی و تحریک ذهنی اما معمولا نتایج در پایان دادن به سقوط به پایین سوراخ خرگوش. آن چیزی است که امروز اتفاق افتاده است. به من اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن با شما من فکر فرآیندهای. امروز صبح به من پریدند تا از تخت من—کوله پشتی ممکن است یا نه ممکن است تبدیل شده است که در حال حاضر ساخته شده و من راه به دوش شروع کردم به فکر کردن در مورد آنچه آن را مانند پدر و مادر در این دوران از coronavirus و فیلمبرداری برخی از آن. من پیش بینی این سری ویدئو من می خواهم انجام از آغاز تا پایان است که می تواند قطع اغلب توسط کودکان. و من پیش بینی نوعی از کمدی اجزا شات با معرفی به Kenny G “شبح” بازی به عنوان موسیقی پس زمینه. در من ذهنی بصری وجود دارد زرق و برق. آن را سحر و جادو بود.

تبلیغات

در آن لحظه بود—من هنوز در راه—که در آن با خودم گفتم: “P, چگونه می توانم به شما در واقع احساس می کنید در مورد Kenny G?” من از خودم پرسیدم این سوال از آنجا که من می دانم برای یک واقعیت است که من ادعا نمی تواند یک فن در همه یکی Kenneth Bruce Gorelick از سیاتل, واشنگتن, Gorelicks. همه ما می دانیم او را به عنوان Kenny G. یکی از مهمترین و مایو از هنرمندان موسیقی جاز. جهنم من نوشت: یک مقاله کامل سوال که چرا او یک چیز! قبل از این بیش از حد می رود خاموش ریل اجازه دهید من بود بسیار روشن است: من در Kenny G.

من پدر و مادر آنها را دوست داشت برخی از Kenny G. آن چیزی بود برای شنیدن شرجی saxophonic برای تلفن های موبایل از “مرغ نغمه سرا” وافغان در سراسر خانه من در یک صبح روز شنبه. جهنم که کل Duotones آلبوم رو همه از سوختگی در mi casa. “شبح?” من به وضوح می توانید به یاد داشته باشید که جلد آلبوم و مرد “من اشکالی ندارد.” من شنیده ام که آهنگ بسیار است. “ما بهترین ذخیره برای آخرین بار” با اسموکی رابینسون? فراموش نکنید در مورد آن. در تمام طول روز هر روز. نکته اینجاست که من در Kenny G. چون محض تکرار در برخی از نقطه من احتمالا یک Kenny G. محقق و—جرات می گویم—فن.

تبلیغات

که همه تغییر زمانی که من به دانشگاه رفتم و سنگین به موسیقی جاز. من رفتم از احمد جمال (احتمالا مورد علاقه من هنرمند موسیقی جاز) به یوسف Lafeef به Coltrane و مایل (البته) و Sarah Vaughan و آلیس Coltrane ، دونالد برد ؟ Fam…که من شخص. باب جیمز???? McCoy Tyner??? بیا پسر. که در آن نقطه Kenny G. شد که گرین بینز هنرمند موسیقی جاز co-0pting سیاه و هنر فرم و فروش آن به توده های مردم برای ساخت پول است. من عینک بسیاری از محموله های شلوار و تی شرت با Nat Turner بر روی آنها. Kenny G. اساسا جاز نسخه از Eminem به جز بدون استعدادهای رپ از امینم. بنابراین من بود. شما بهتر نیست آورده بود که Kenny G. اطراف در اینجا. و برای هیچ کس نداشت. من اساسا با (و هنوز هم) قطع با موسیقی snobs. من کل سال کالج بود بالا وفاداری در لیست های روزانه به جز بدون ارتباط و گیرایی.

من کمی مسن تر در حال حاضر و کمتر عصبانی در مورد همه چیز—جالب, من صرف اکثریت قریب به اتفاق از من عصبانی سال بسیار مبارک; اوه به جوان با استعداد و سیاه و در حالی که من هنوز نمی عشق Kenny G. من فکر نمی کنم من همان حمل عار است که من استفاده می شود به. مانند به عنوان من نوشتن این, من در حال حاضر گوش دادن به “مرغ نغمه سرا” و شما می دانید چه….این است که وحشتناک است. آن را بسیار خوب در بخش است. آیا این صدا مانند جاز توسط کمیته? بله آن را ندارد. اما معلوم شاید من مثل جاز توسط کمیته.

تبلیغات

من به یاد بود از این زمانی که من در غنا, در واقع, در یک سوار در بازگشت به خانه از یک رستوران و یک Kenny G. آلبوم کریسمس بود و من خندید چون من متوجه شدم که مرد سیاه مردمی در هر قاره واقعا آنها را دوست دارم برخی از Kenny G. و آهنگ که پخش شد کاملا خوب است. در حال حاضر اگر من صادق بودن. حتی اگر در سال های طلایی من نمی متنفر هستند Kenny G. راه من در طول تمام 20s دهه من نمی می توانید ببینید یک جهان که در آن کنی و ساکس خود را در حال بخش قابل توجهی از موسیقی برای کودکان آموزش. در واقع اگر معرفی کنی G. پایان می رسد تا یک بیداری بی ادب برای کودکان و نوجوانان در دانشگاه من را کاملا احساس می کنم مثل یک موفق, سیاه, پدر و مادر است.

اما اگر من در جایی خارج و یک Kenny G. آهنگ بر می آید و آن را تقریبا همیشه یا “مرغ نغمه سرا” یا “شبح” من نیز خودداری از تاسف خوردن مرگ جاز و چگونه مردمی مانند Kenny G. در زمان ما هنر قالب و خراب آن است. منظورم این است که حتی مایل دوست game, Kenny G. خود فهرستی از هنرمندان برجسته است که اساسا همه همه ما می دانیم و عشق است. بنابراین شاید من بیش از حد سخت در کنی و او را نه فقط برای من به عنوان مخالف به چیزی به راه آهن در برابر. به علاوه پدر و مادر من هنوز هم به نظر می رسد به عشق او به طوری که او نه می تواند که بد است. گمان می کنم این صبح coronavirus مرا به یک دایره کامل لحظه در مورد Kenny G.

تبلیغات

نگاهی gawd.

پس چگونه شما احساس مورد Kenny G.? Coronavirus می خواهم به دانستن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de