سناتور. برنی ساندرز در زمان مرحله در دنور در روز یکشنبه شب به یک پر سر و صدا از جمعیت بسیاری از هزاران نفر از افرادی که به ندرت اجازه دهید.

خیلی از ساندرز’ سخنرانی در داخل عظیم فضایی در کلرادو مرکز همایش صدا مانند یک سخنرانی او در پاییز گذشته در دنور تقریبا کلمه به کلمه. او به نام در مدیکر برای همه, سبز جدید مقابله و 15 دلار حداقل دستمزد فدرال به عنوان بخشی از یک پلت فرم “توسط طبقه کارگر و طبقه کارگر و طبقه کارگر است.”

اما پس از آخرین تجمع در کلرادو او را برجسته خود را به عنوان پیشتاز در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه است و به رای مردم در هرج و مرج آیووا قفقاز و برنده مقدماتی نیوهمپشایر آشکار است.

او همچنین یک جدید و بسیار از نظر مالی قوی اصلی رقیب در سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ.

“ما در حال رفتن برای پایان دادن به یک فاسد نظام سیاسی که در آن میلیاردرهای خرید در انتخابات” ساندرز گفت. “دموکراسی برای من به معنی یک فرد یک رای. نه بلومبرگ و یا هر کس دیگری صرف صدها میلیون دلار در تلاش برای خرید یک انتخابات است.”

ساندرز صرف تنها کسری از حدود 35 دقیقه سخنرانی انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن بخش از سخنرانی مختصر و پرقدرت با ساندرز تماس مغلوب ساختن پیشی جستن “یک پاتولوژیک دروغگو است که در حال اجرا یک دولت فاسد که هیچ سرنخی چه اساسی ایالات متحده آمریکا است که در مورد که یک پسر قلدر است که کینه جو که توسط یک نژادپرست است که یک جنسیتی که ای است که یک دشمن بیگانه است که یک مذهبی طرفدار.”

این و بسیاری دیگر از خطوط درو گوش شکنانه تشویق. بخش قابل توجهی از جمعیت وارد ساعت اولیه و برخی منتظر در ساعت-صف های طولانی برای خرید, کمپین پوستر و تی شرت. کمپین ادعا کرد بیش از 11000 نفر با حضور, در مجموع با تایید آتش سوزی بخش رسمی.

اما تانگ یک دانش آموز دبیرستانی از کلرادو اسپرینگز خواهد شد که رای گیری برای اولین بار در ماه نوامبر گفت: ساندرز’ را در مراقبت های بهداشتی و وام های دانشجویی درخواست تجدید نظر به او.

از بین بردن بدهی های دانشجویی که ساندرز پشتیبانی خواهد “به این معنی است که من می توانید یک آموزش عالی بدون هیچ گونه نگرانی زیادی در مورد چگونه من قصد دارم به پرداخت هزینه برای آن” تانگ گفت.

او افزود: “سیاست های خود هستند و نسبت به جوانان و نسل های بعدی. بسیاری از نامزدهای دیگر در حال صحبت کردن در مورد آینده است اما نه آنقدر در آینده است. برنی ساندرز است که صحبت کردن در مورد یک دنیای بهتر.”

اریک Hamlin, 45, از Arvada گفت: او یک جمهوریخواه سابق که در حال حاضر پشتیبانی از Sanders.

“من یقه آبی ، من حداقل دستمزد” گفت: Hamlin یک کارگر ساختمانی. “برنی ساندرز او در مورد حمایت از کارگران حمایت از معلمان اصلاح کشور و نیرو کشور است.”

Hamlin بود در خط برای اهدای 20 دلار به Sanders. در نزدیکی یک پرستار گفت: او می خواهم به $3. خط شد ده ها تن از مردم عمیق تر از یک ساعت قبل از برنامه اصلی آغاز شد.

کلی Canfield, یک تحلیلگر کسب و کار از دنور گفت: او را تشویق چگونه “جریان اصلی” Sanders دستور کار رفته است.

“در این مورد هم گفت:” Canfield, 57. “هیچ یک از آن است که رادیکال. به نظر من اگر حزب دموکرات میدارد برنی آن را بیشتر شبیه به رفتن به خانه به FDR به جای در حال اجرا به سمت راست مانند آنها شده اند. این است که آمریکا به عنوان پای سیب. نه رادیکال.”

اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از دموکرات ها که مشاهده ساندرز’ پلت فرم به عنوان رادیکال از جمله در کنگره است. نامزد و همسر جین ساندرز گفت: “دنور پست در مصاحبه ای پیش از سخنرانی که او معتقد است همسرش, اگر انتخاب, قادر خواهد بود برای تبدیل غیر مؤمنان و تبدیل حزب به یک حزب Sanders.

“او نقش مهمی در شرایط که انتخاب می شوند به کنگره,” او گفت:.

پرسید که چرا با توجه به این که او نیاز به یک دلسوز مجلس نمایندگان و سنا برای پیشبرد برنامه های خود او نیست تایید یکی از سابق رژیم صهیونیستی. shive بیشتر مترقی اولیه رقبا در کلرادو آمریکا, نژاد, جین ساندرز گفت که او مطمئن بود.

اما او افزود: “در سال 2016 برنی زد در مدیکر برای همه رایگان شهریه به کالج ها و دانشگاه ها 15 دلار حداقل دستمزد و سبز معامله جدید است. به ما گفته شد همه این چیزها مسخره هرگز رفتن به اتفاق می افتد. و در حال حاضر هر فرد — شاید نه Hickenlooper — اما این گفتگو در درون حزب دموکرات است.

“بنابراین او را تغییر مکالمه و در صورت انتخاب او به تغییر در این کشور است.”

این تجمع برای اولین بار در یک سری از آینده کلرادو بازديد توسط عمده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیت Buttigieg جو بایدن و سناتور الیزابت وارن تمام خواهد شد در اینجا در هفته آینده. اما بایدن که شما در شهر به صورت خصوصی جمع آوری کمک به میزبانی کشور سابق ثانیه. کن سالازار خواهد شد برگزاری رویدادهای عمومی.

کلرادو ریاست جمهوری اولیه رای گیری خواهد شد شمارش در سه شنبه 3 مارس. این کلرادو اول ریاست جمهوری اولیه پس از چندین جلسه چرخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de