هروئین به پایان می رسد در ایالات متحده به خانه نامزد انتخاباتی


Chris Taylor
عکس: taylorforarizona.com

آریزونا مبارزه با کهنه که دچار اعتیاد به هروئین و به تازگی عود روز دوشنبه اعلام کرد که او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود به کمک او نیاز دارد.

“من می دانم که راه بازگشت” Chris Taylor, یک عضو شورای شهر در سفورد آریزونا گفت HuffPost. “من فقط باید برای قرار دادن یک پا در مقابل دیگر و دریافت کمک من نیاز دارند.”

تبلیغات

امدادگران در بر داشت 33 ساله بی توجه در شب چهارشنبه. آنها به سرعت تجویز یک دوز از Narcan برای معکوس کردن اثرات تیلور مصرف بیش از حد. تیلور در نظر گرفته شد به یک بیمارستان محلی و روز بعد اعلام کرد که او می تواند با وارد کردن یک “درمان مسکونی برنامه به آدرس خود را اعتیاد به مواد مخدر است که او شده است کاندید مورد پس از پریدن به مسابقه ماه مه گذشته” HuffPost گزارش.

“تجربه است که من تا به حال با اعتیاد به مواد مخدر و قادر به غلبه بر آن و الهام بخش و کمک به دیگران برای پیدا کردن که بهبود به عنوان یک منبع قدرت او گفت:” در آن زمان است.

تبلیغات

HuffPost اشاره می کند که تیلور ارتش دامپزشک در خدمت دو تور در افغانستان گرفته شده پزشکی مرخصی از موقعیت فعلی خود را در سفورد را شورای شهر در حالی که در درمان است.

مقامات همچنین “موارد مربوط به مواد مخدر داخل وریدی استفاده از” در یک ایستگاه اتش نشانی که تیلور به عنوان یک داوطلب آتش نشان است. تیلور استعفا داد از این موقعیت و اضافه کرد که او “به طور کامل همکاری” با پلیس در مورد استفاده از مواد مخدر.

تبلیغات

“من قصد ندارم برای پنهان کردن از این” تیلور گفت: در بیانیه خود با توجه به HuffPost. “من شرمنده از آنچه اتفاق افتاده است. من آرزو می کنم به صمیمانه عذر خواهی به چشم افرادی که از من حمایت. من نمی دانم چه چیزی را اشتباه رفت.”

“تنها چیزی که من می توانید انجام دهید این است که چهره این سر در در کامل تواضع و فروتنی,” او اضافه شده است. “من انسان هستم و من هرگز وانمود می تواند هر چیزی اما.”

تبلیغات

تیلور تا به حال شده است به دنبال پیروزی حزب جمهوری خواه نامزدی در آریزونا 1st کنگره منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>