اینجا چرا سارا Suroshe الهام بخش شکل به معنای واقعی کلمه به عنوان به خوبی به عنوان استعاری

اینجا چرا سارا Suroshe الهام بخش شکل به معنای واقعی کلمه به عنوان به خوبی به عنوان استعاری – شیوه زندگی

به روز شده: May 09, 2020, 16:01 IST | همکاری محتوا | بمبئی

سارا Suroshe تحول از چربی به جا مطمئنا شما الهام بخش است. سر راست به او Instagram حساب به دانستن بیشتر در مورد سفر خود را!

Sara Suroshe

سارا Suroshe

سارا Suroshe الهام بخش شکل به معنای واقعی کلمه به عنوان به خوبی به عنوان استعاری! تحول او از بودن چربی به تناسب خود یک سفر است به ارزش دانستن در مورد. بیش از هر چیز, سارا دوست دارد برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود بودن علاقه مندان تناسب اندام بدون اینکه موعظه و یا تشویق!

سارا Suroshe یک ورزشکار ملی و تناسب اندام, مدل. او یک تناسب اندام ورزشکاری که موفق به کسب بسیاری از جایزه مدال در صنعت تناسب اندام. او 3 برنده در جا favourer بدن power 2015 و او 1st برنده در دست پونا 2016. او قرار داده شده 3 برنده در دست Mumbaishri سال 2016 از دست ماهاراشترا از دست Marathwada و شایسته هند ده سال 2016 . نوشته شده در تاریخ با قرار دادن خود در صنعت تناسب اندام. او یک خود-ساخته شده در این سفر است.

آن است که آیا بیکینی چادری تصاویر در Instagram رسیدگی busybeesara21 و پررنگ قطعه ویدیو های سنتی آواتار و یا دارای گونه های برامده او نوشتن شرح تصاویر سارا رسانه های اجتماعی ستاره در حال حاضر. اما این چیزی است که تعریف می کند او به طور کامل. او خیلی بیشتر از آن. سارا یک مدل تناسب اندام رقاص, طراح رقص آرایش هنرمند و آرایشگر. این چند دختر با استعداد بود که همیشه مثل این. او چربی مانند بسیاری از ما است. اما او در زمان یک چالش برای بهتر خودش و به پایان رسید تا از دست دادن 36 کیلوگرم است. آن را با بسیار زیاد کار سخت و عزم و اراده است که او موفق به نوبه خود او شل و ول خود را به یک شکل است. او این همه لطف به او اختصاص داده شده رژیم غذایی معمول و مداوم تمرینات و به طور کلی شیوه زندگی سالم است.

شاید به همین دلیل است که هر زمان که ما می شنویم در مورد تناسب اندام ما به طور خودکار به تصور در ذهن ما کسی سفت, گنده, با عضلات بزرگ و تمام است. اما سارا ثابت می کند که اصلا درست نیست. او مجسم است که ورزشکاران و یا مدل های تناسب اندام نیز می تواند قوی با یک توده بدون چربی بدن.

سارا معتقد است که ” تناسب اندام یک تعهد است.’ برای او آن است که یک سرمایه گذاری برای آینده است. برای 10 سال گذشته او اختصاص داده شده خود را به تناسب اندام و از کسانی که برای پنج سال او مشغول بوده است با تناسب اندام حرفه ای مدل سازی.
انجام این کار او جمع آوری مجموعهای از دستاوردهای. که برخی از آنها – برندگان مایل پونا 2016 دونده در 2015 مناسب Favourer بدن قدرت مسابقه. او نیز ایستاده بود در میان بالا 10 شرکت کنندگان در هند 2016 مراسم مجلل. سارا معتقد است در انجام درست است که کمی اضافی برای نگه داشتن خودش جا و این چیزی است که باعث می شود او را متفاوت از به طور منظم به تناسب اندام ، وقت آن است که شما شروع به انجام آن بیش از حد!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de