اینجا چرا نورا فاتحی تا به حال به شروع به کار هنگامی که او در دبیرستان

بالیوود بازیگر نورا فاتحی is a self-made ستاره و دارای محبوبیت بسیار زیاد به دست آورد به خصوص برای رقص اعداد مانند Dilbar و ساکی ساکی. در مصاحبه اخیر خود این بازیگر نشان داد که خانواده اش بود خیلی خوب نیست و او تا به حال هیچ گزینه ای جز کمک به درآمد خانواده از سن بسیار جوان است. در طول یک چت ظاهر نشان می دهد نورا گفت که او کار کرده است پس او در مدرسه بالا است.

“من همیشه اول کار بود و به عنوان یک خرده فروش دیپلم در بازار بود که درست در کنار من دبیرستان, بنابراین من می خواهم پایان کلاس و رفتن وجود دارد. من 16. من تا به حال کار برای بسیاری از دلایل. وجود دارد بسیاری از مسائل مالی در خانواده من و من قرار بود به یکی که گام تا و نان آور” او گفت:.

نورا آن را انجام داده است همه درست از کار در یک فروشگاه لباس به عنوان یک پیشخدمت زن حتی به فروش بلیط بخت آزمایی “من مشغول به کار در پوشاک مردانه, فروشگاه من فروش مناسب قرار دادن لباس ها با یکدیگر و تمام. پس از آن من چیز های متعدد. من مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت در رستوران ها کباب ترکی ، من مشغول به کار در یک منشی تلفنی تماس سرد مردم و فروش بلیط بخت آزمایی. ‘سلام خانوم آیا شما می خواهید برای خرید این بلیط? و 90 درصد از آنها مانند (تقلید صدای تلفن حلق آویز کردن). من مشغول به کار در کمیسیون من مشغول به کار در مک دونالد یک بار. من همه چیز است.”

برای اطلاع نورا اول به ویژه هنگامی که او وارد شده به عنوان یک وحشی کارت ورود به محبوب نشان دادن واقعیت Bigg Boss 9 در سال 2015. نورا نیز انجام می شود حمایت از نقش در فیلم هایی مانند بهارات و Batla خانه. او در گذشته دیده می شود بر روی صفحه نمایش بزرگ در Remo d’souza را در خیابان های رقصنده بازی های 3D در کنار Varun Dhawan و Shraddha Kapoor.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im