اینجا چرا Kangana Ranaut فکر می کند از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان پتانسیل زیستی جنگ’

بالیوود بازیگر Kangana Ranaut در حال حاضر هزینه های بسیار مورد نیاز خانواده اش با توجه به این مستند در سراسر کشور با توجه به coronavirus بیماری همه گیر. در مصاحبه اخیر خود Kangana صحبت در مورد Covid-19 اپیدمی به عنوان یک “پتانسیل زیستی جنگ”.

پرسید: در مورد کمک به دستمزد روزانه کارگران در صنعت فیلم در میان کامل مستند, Kangana گفت: “همه ما انجام می دهند ما بیت و همچنین اهدای این. ما نگرانی بزرگ برای اقتصاد است فرود آمد و همه ما در این وضعیت که در آن ما با هیچ نگرانی برای انسان خوب بودن. این نیز می تواند یک پتانسیل زیستی جنگ که در آن کشورها در حال تلاش برای دریافت هر یک از دیگر اقتصاد است. ما باید به منعکس کننده که در آن ما فرود آمد به مردم به عنوان یک ملت و به همین دلیل ما اجازه دادن به ما حرص و آز ما حواس ما را هدایت و آگاهی ما. اگر این مستند می رود در مدت 21 روز ما خواهد بود دو سال پشت, اقتصادی, اما اگر آن را فراتر از 21 روز از آن می گذرد به وضعیت فاجعه برای ملت ما از آنجا که ما در حال توسعه است.”

او بیشتر خواست شهروندان را به بحران جدی کرد و گفت: “در حال حاضر ما تنها وجود داشته باشد که مردم در اینجا. من متوقف به دیدن خودم به عنوان یک بازیگر و مثل من گفت: ما باید آماده برای تقریبا هر چیزی ما باید آماده به افزایش بالاتر از فرد نگرانی. بنابراین من فیلم نیز مانند هر چیز دیگری آن را فقط گیر کرده و من نمی دانم که در آن ما را زمین خواهد شد. این بستگی به این دارد که ما از آن آمده است. به همین دلیل است که من می خواهم بیشتر مردم به درک جدی بودن این وضعیت است. در حال حاضر فردی به دست آوردن یا از دست دادن نیست من نگرانی است.”

به تازگی او دیده می شد در یک ویدیو ارسال شده توسط تیم او در Instagram که در آن او خواست سرخپوستان را در آغوش معنویت به جای فقط در حال اجرا پس از مادی لذت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im