در اینجا آنچه در آینده به Cherry Creek, رستوران فضایی که قبلا گروگان “بالا آشپز”

این Halcyon هتل در Cherry Creek, شمال, تصویر هنگامی که آن را برای اولین بار باز در اوت 05, 2016. (اندی عبور از دنور پست)

ما در حال حاضر می دانیم چه آینده به Halcyon هتل رستوران خالی فضا در گیلاس نهر شمالی.

نزدیک به یک سال پس از بسته شدن خروج دنور — “سرآشپز بالا” فینالیست گرگوری Gourdet را کلرادو رستوران — محلی جونز حرکت خواهد کرد ، دنور مجله کسب و کار برای اولین بار گزارش های خبری.

مرتبط با: دنور خروج رستوران بسته پس از دو سال در Cherry Creek

شروع مدتی در محلی جونز ارائه خواهد شد آنچه به نظر می رسد کمتر سکسی شب مقصد (که خروج معلوم بود) اما بیشتر “نزدیک” و برابری طلب با توجه به مجله کسب و کار.

شما می دانید نوع مکانی که در آن شما می توانید راه رفتن در لباس پوشیدن و در activewear و یا یک دست کت و شلوار. و بر خلاف خروج را Pan-Asian, منوی غذا صفحات را به سقوط است که قریب به اتفاق جدید آمریکا رده — فصلی سالم و منابع محلی.

خروج بود متعلق به حکیم رستوران مفاهیم که شرکت مادر سیج مهمان نوازی به فروش می رسد Halcyon هتل به Rockbridge سرمایه در سال گذشته است. در حال حاضر Dallas-بر اساس Makeready مدیریت هتل و همچنین رستوران و فضای زیرزمینی نوار B&GC.

حكيم است “هنوز هم به طور فعال به سراغ فضایی در دنور” برای عزیمت به بازگشایی با توجه به هدر Dratler, مریم گلی, رستوران مفاهیم’ معاون رئیس جمهور از بازاریابی است.

با کیفیت, ایتالیایی, نیویورک-بر اساس رستوران نیز همچنان به کار کردن Halcyon هتل Columbine خیابان لابی.

Subscribe to our جدید مواد غذایی, عضویت در خبرنامه, پر, به, Denver, مواد غذایی و نوشیدنی, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im