در اینجا چیزی است که Karisma Kapoor تا به حال به می گویند در مورد کار با بچه ها در ‘Mentalhood’ مجموعه

بسیار مورد نیاز مستند به پهن کردن بیماری همه گیر منحنی شده است یک بازی تعویض شهری برای خانواده ها با فرزندان. صعودی به مستند کیفیت زمان همه مخارج با خود عزیزان. همیشه وجود دارد یک کشمکش برای پدر و مادر نیاز به مدیریت خانواده خود را در حالی که کار از خانه اما در حال حاضر آنها در نهایت خود را پیدا مانتراها برای مقابله با سریال Mentalhood!

یک BTS تصویری ظاهر شده در اینترنت که در آن Karisma Kapoor قدردانی جوان, شایان ستایش و بینهایت با استعداد کودکان و نوجوانان نشان می دهد. او اعتبار آنها را برای اضافه کردن خود را در معصومیت و صداقت است که مهم ترین عناصر این سری است.

در این ویدئو, Karisma شنیده میشد گفت: “از آن شده است بسیار شگفت انگیز! وجود دارد بنابراین بسیاری از کودکان در مجموعه ما. همه آنها به خوبی رفتار و در حال انجام یک کار خوب. آنها چنین شگفت انگیز بازیگران و بنابراین طبیعی! که چه شگفت انگیز در مورد نشان می دهد که بسیاری از بچه ها و گاهی اوقات ما فقط بداهه نوازی در صحنه است. یکی از بچه ها می خواهم چیزی بگویم طنز و ما قطع نمی, فقط حمل در صحنه است. همه بچه ها اضافه شده اند بسیار به ما نشان می دهد.”

ALTBalaji و Zee5 را Mentalhood یک سری بازیگران Karisma, Shruti ست Sandhya Mridul شیلپا Shukla Tillotama Shome, Dino Morea و سانجی سوری به تصویر می کشد سفر مادری.

به تازگی Karisma مشترک رجعت عکس. این تصویر شامل یک نوجوان Karisma Kapoor با کودک کارینا کاپور خان Riddhima کاپور Sahni و رانبیر کاپور. به اشتراک گذاری, تصویر, Karisma نوشت: “اهمیت خانواده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im