در اینجا چگونه شما می توانید شروع به بازی زندگی می کنند جریان

در اینجا چگونه شما می توانید شروع به بازی جریان زندگی – سبک زندگی

به روز شده: May 31, 2020, 08:16 IST | Jaison Lewis | بمبئی

تا بازی های خود را حول و حوش با فرار به دنیای زنده که در آن شما خواهید بود به تماشا و شنیده

بازی جریان یک شکل از سرگرمی که در آن شما به تماشای شخص دیگری بازی و اظهار نظر در مورد آن را به مخاطبان زندگی می کنند.

من باید تبدیل به یک پرچم در حال اهتزاز?
این سوال واضح. موفق streamer شما باید به یکی از دو چیز است: شما باید به هر دو بسیار خوب در بازی یک بازی خاص است—امتیاز جایزه اگر آن را یک بازی آنلاین چند نفره مانند PUBG یا Fortnite. یا شما باید خوب در صحبت کردن—این نوع از کسی که می تواند اظهار نظر در مورد هر جنبه ای و هوشمند و یا خنده دار به نظر در مورد همه چیز شما را در سراسر آمده است. اگر شما می توانید نگه داشتن مخاطبان در هر دو یا هر دو جبهه جریان بازی است برای شما. شما همچنین ممکن است نیاز به انتخاب کنید که در آن شما برنامه ای برای جریان از یعنی PS4, تلفن همراه, کامپیوتر یا ایکس باکس. “من بیشتر از یک دانشگاهی nerd به دنبال یک زن و شوهر از درجه است. بازی تنها فرار در طول زمان. در سال 2016 شروع کردم به بازی تلفن همراه بازی Clash رویال شد و مشتاق پیرو چندین بازی streamers. با ظهور PUBG تلفن همراه در هند آن را به من زده به سعی کنید از جریان” گفت: Animesh Agarwal که می رود توسط 8Bit_Thug و جریان PUBG موبایل در یوتیوب.

Animesh Agarwal, aka 8Bit_Thug, says he thought of trying streaming when PUBG mobile game entered India
Animesh Agarwal, نام 8Bit_Thug می گوید او فکر تلاش جریان زمانی که PUBG بازی موبایل وارد هند

آنچه نیاز دارید ؟
اتصال به اینترنت ترجیحا یک خوب با پهنای باند نامحدود. یک کامپیوتر به خصوص اگر شما می خواهید برای پوشش تصویری از خود را در جریان خود را. یک دوربین وب; چیزی خوب است که نمی خواهد شما را مانند یک لکه تار حداقل یک با کیفیت 720p. یک میکروفون مناسب و معقول; شما می توانید با استفاده از یکی از کسانی که کامپیوتر هدست با میکروفون ساخته شده است در. یک دستگاه برای بازی در آن می تواند یک کامپیوتر قدرتمند و یا یکی از کنسول و یا حتی تلفن همراه خود را. برای بیشتر بازیکنان جدی, شما ممکن است بخواهید برای به دست آوردن یک کارت ضبط. این امر به ویژه مفید است اگر شما می خواهید به جریان کنسول بازی و یک پوشش صورت خود را در گوشه ای مانند بسیاری از حرفه ای انجام دهید.

برای نرم افزار شما می توانید یا استفاده از OBS استودیو و یا XSplit. هنگامی که شما تصمیم می گیرید مختلف جریان سیستم عامل و چه نرم افزار برای استفاده شما نیاز به یک جریان کلید از سایت شما برنامه ریزی برای جریان در. وجود دارد خوب آموزش آنلاین در مورد چگونگی انجام این کار فوق العاده ساده است و شما نمی نیاز به یک صدای تیز و تند کامپیوتر به آن را کشف کردن.

Watch them play

“من یک مطالعه دقیق در بهترین تجهیزات مورد نیاز آغاز شده و با یک لپ تاپ ضبط کارت خوب بازی کندانسور میکروفون, هدفون, و با وضوح بالا از وب کم” گفت: Agarwal.

شکل مخاطبان خود را
قبل از اینکه شما جریان شما نیاز به کشف کردن که مخاطبان خود را است. برای مثال یک PUBG بازیکنی که خوب است در این بازی. این نه تنها تعریف این بازی شما می خواهید به بازی بلکه آنچه از مطالب خود را خواهد بود. در این مورد, شما ممکن است خوب در PUBG بنابراین شما می خواهید برای نشان دادن خاموش مهارت های خود را و یا به اشتراک گذاری ترفندها و راهنمایی در مورد بازی در حالی که بازی در آن زندگی می کنند.

Watch them play

“من بازی های کانال majorly به جریان زندگی می کنند. من از آن استفاده برای پادکست-نوع VODs, که در آن من به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد تجربه من و سعی کنید به آموزش مخاطبان در مورد بازی. یکی از این سری است که قاتل مذاکرات” گفت: Agarwal با نام مستعار 8Bit_Thug.

که در آن به جریان?
هستند چندین گزینه وجود دارد برای این که هر کدام مزیت خود را.

Facebook: Facebook قدرتمند پلت فرم برای پخش زنده; مزیت آن نهفته است در توانایی هدف قرار دادن مخاطبان خود را و پیدا کردن بیننده است. با توجه به بسیاری از جهان است که در حال حاضر در Facebook, آن را حس برای استفاده از آن به نفع خود.

Watch them play

کشش: کشش است که در آن همه بازی اکشن است به همین دلیل است که وجود دارد بسیاری از بازی streamers در آن است. اما رقابت سفت است. شما ممکن است نیاز به خودتان را متمایز از دیگر streamers اگر شما می خواهید برای گرفتن متوجه شده. فقط بازی دلاوری ممکن است به اندازه کافی برای ایستادگی کردن در اینجا.

میکسر: میکسر است که به سرعت در حال ظهور به عنوان جریان از انتخاب برای بسیاری از حرفه ای streamers. آن است که بیش از حد متمرکز بر بازی و نام های بزرگ در جریان مانند نینجا.

یوتیوب: یوتیوب است که احتمالا یکی از ساده ترین راه برای راه اندازی. بسیاری از مردم مصرف ویدئوها در یوتیوب که به معنی وجود دارد این است که رقابت اصلی برای بینندگان و شما خواهد شد رقابت با تهوع ویدئوها را نشان می دهد و انواع مطالب دیگر.

دیگران: چندین دیگر از جریان های بازیکنان نیست محبوب در هند است. اگر شما انتخاب می کنید یک پلت فرم است که محبوب نیست و در عین حال شما ممکن است یک محرک استفاده که در آن محبوبیت خود را می تواند به رشد همراه با سایت. NimoTV, dlive.tv و gosugamers برخی از سیستم عامل نیست کاوش حد در حال حاضر. “من با Twitch در جولای 2018 و در ادامه به جریان برای سه ماه قبل از تعویض به یوتیوب به دلیل عدم پاسخ در حرکت یا کشش ناگهانی. در حال حاضر من در تمرکز به طور کامل در یوتیوب به دلیل روند خواسته های من است که گفت:” Agarwal.

اگر چه من نمی توانم بازی ؟
جریان در بسیاری از سیستم عامل های محبوب نه تنها برای بازی بسیاری از کانال های محبوب پدید آمده اند که همه چیز را از تمرینات برای زندگی پخت و پز نشان می دهد. حرکت یا کشش ناگهانی, Facebook Live و زنده YouTube, یک انتخاب عالی هستند اگر شما نمی خواهید برای شروع یک بازی جریان زندگی می کنند.

جریان ملزومات

. تجهیزات
لپ تاپ/کامپیوتر برای رسیدگی به جریان
بازی گرفتن کارت/جعبه
میکروفون + تعلیق ایستاده + فیلتر پاپ / gaming headset
وب کم HD با قابلیت 1080p

. خروجی
صفحه نمایش سبز
نرم افزار (OBS, استودیو XSplit)

. بازی
شما می توانید جریان هر بازی اما PUBG, لیگ از افسانه, CSGO و گارنا رایگان آتش نیاز به حداقل تلاش

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de