در اینجا چگونه شما می توانید یک پوست درخشان در طول زمستان

در اینجا چگونه شما می توانید یک پوست درخشان در طول زمستان – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 04, 2020, 14:11 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

یکی از ساده ترین راه برای رسیدن به درخشان و سالم در طول زمستان است که به سادگی به ماندن هیدراته

The image has been used for representational purposes only

تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

با تنظیم زمستان, پوست خشک و نیاز به تغذیه.

Dr میکی مهتا سهام جامع سلامتی, نکاتی برای نگه داشتن پوست درخشان در فصل زمستان.

سه درمان است که اگر به دنبال نگه می دارد پوست درخشان در فصل زمستان عبارتند از:

  • اگر خشکی ‘عادی’ خشکی سپس مخلوط 75 درصد ماست 25 درصد آرد گرم و چند قطره از عسل و اعمال پس از پاک کردن صورت خود را. ماساژ را به آرامی و گسترش آن به خوبی بر چهره و ترک آن را برای 20 تا 30 دقیقه. شستن آن با آب گرم و سپس آب سرد و کهنه را نم زدن و خشک آن است.
  • اگر پوست کمی بیشتر خشک تر از حالت عادی’ و سپس نشان می دهد با استفاده از 80% تازه از کرم شیر و چند قطره از عسل و اضافه کردن 20 درصد کمی صورتی masoor دال به آن است. پس از پاک کردن صورت خود را اعمال می شود در یک حرکت دایره ای به مدت 8 تا 10 دقیقه و سپس ترک آن را برای 20 دقیقه. دنبال همان آب گرم شستشو آب سرد پاشش و dab خشک آن است.
  • اگر پوست شما ‘فوق العاده خشک و سپس شما باید برای رفتن A2 گاو حیوانی و اعمال آن بر روی بدن و ترک آن را به مدت 45 دقیقه یا یک شبه.

پوست تغذیه, مواد غذایی که شما نگه داشتن پوست خود را سالم و درخشان در طول زمستان هویج, چای سبز, قهوه ای, برنج, آوکادو, دانه کدو تنبل, روغن زیتون, طالبی کلم و گوجه فرنگی. همچنین مصرف بادام و آفتابگردان و تخمه کدو امگا-3 غنی از روغن و غیره.

یکی از ساده ترین راه برای رسیدن به درخشان و سالم در طول زمستان است که به سادگی به عمل هیدراته باقی بماند. نوشیدن مقدار زیادی آب در طول روز در راحتی گرم و متوسط و سازمان دیده بان تن پوست شما را بهبود بخشد و با هر جرعه.

متوجه حرکات و مراقبه کمک به استراحت بدن و کاهش استرس است. جای تعجب نیست که استرس یک عامل مؤثر در پوست ما را خسته و کسل کننده زیبایی. آرامش بخش یوگا همچنین ترویج خواب آرام, کاهش سطح کورتیزول و افزایش کلاژن آوردن طبیعی ما درخشش و درخشش. تنفس در هوای تازه گوش دادن به دلربا صدای محیط اطراف, احساس نور خورشید و متمرکز باقی بماند. تغییر به آرامی در طول صبح از حالت “خواب به” بیدار ” و حالت کمک می کند تا بدن برای تنظیم.

روزانه تمرین یوگا می تواند به شدت تحت تاثیر قرار و جوانی از سر گرفتن پوست خود را. فیزیکی و روانی و تعادل عاطفی از یوگا کار می کند به طور مشابه به طور منظم مراقبت معمول ، آن را به طور طبیعی افزایش خواهد پوست شما ایجاد درخشنده تب و تاب بودن.

چند asanas به افزایش جریان خون و اکسیژن به ترویج سالم gleaming پوست به جلو برابر (Uttanasana) شتر را در برخواهد داشت (Ustrasana) پیچ خورده نشسته در برخواهد داشت (Ardha Matsyendrasana) پشتیبانی شانه ایستاده (Salamba Sarvangasana) گاوآهن مطرح (Halasana) و در نهایت باشگاه ورزشی. Savasana در پایان یوگا رژیم ممکن است از لحاظ جسمی unchallenging اما آن را به چالش می کشد ذهن برای ورود به یک حالت آرامش کامل در حالی که پوست خود را درو مزایای.

توسط Dr میکی مهتا جهانی پیشرو جامع سلامت گورو و شرکت های بزرگ مربی زندگی

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de