خرید رپورتاژ

در اینجا این است که چگونه رسانه های اجتماعی کمک یوگا شکوفا از طریق در سراسر جهان – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 19, 2020, 18:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تصاویری از آساناهای پیشرفته در رسانه های اجتماعی قطعا می تواند به شما کمک کند برای رسیدن به آن اگر شما شده اند به طور مداوم تمرین

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در روز امروز و سن, اگر شما در رسانه های اجتماعی شما در نظر گرفته می شود ” مرد عجیب و غریب است.” ما به طور مداوم رو به ما سیستم عامل رسانه های اجتماعی. آیا ما در قطار منشی lounging در خانه و یا حتی مطالعه FaceBook یا Instagram است که همیشه در.

حالا که همه چیز به راحتی در دسترس از طریق رسانه های اجتماعی در فقط چند شیپور خاموشی و کتیبه ها و اطلاعات موجود در مازاد. اما این اطلاعات گسترده ای درست و صحیح است ؟ ما در نگاه مردم ‘کامل’ زندگی آنلاین و احساس بد در مورد ما عادی و اساسی زندگی نیست. ما شروع به مقايسه ‘حلقه’ زندگی ‘واقعی’ زندگی. برای هر گونه اطلاعات برای تبدیل شدن به دانش مهم است که آن را به از طریق برخی از تصفیه.

وقتی که می آید به یوگا, رسانه های اجتماعی نقش هر دو برکت و همچنین به عنوان یک نفرین. رسانه های اجتماعی یک برکت و رحمت به یوگا به عنوان آن کمک به گسترش آگاهی از یوگا نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان است. وجود دارد میلیون ها نفر از یوگا عکس های خارج وجود دارد در اینترنت مردم به آن عمل روزانه و تشویق و یا ‘تاثیر’ دوستان آنلاین خود را به انجام چیزی مشابه به همین.

مانند هر سکه دو طرف وجود دارد حرکت نزولی به رسانه های اجتماعی و یوگا نیز هست. از یک سو مردم را با انگیزه با این Instagram حساب و از سوی دیگر آنها نیز demotivated. شما ممکن است تعجب که چگونه آن را ممکن است برای بدست آوردن انگیزه و demotivated به عنوان خوب ، خوب است که به سادگی است چرا که هیچ کس می خواهد به بحث در مورد اصول و پایه و اساس و فلسفه یوگا. تمام تصاویری که می بینید در حال حاضر از پیشرفته آساناهای که یک مبتدی دشوار خواهد بود برای شما. یکی می توانید مرعوب دنبال چنین کامل ‘ انعطاف پذیر بدن در رسانه های اجتماعی.

ما باید درک کنند که یوگا برای همه, مهم نیست که چه نوع بدن شما است و یا چه سن شما است! یوگا برای کسانی که نمی تواند لمس انگشتان خود را که در حال مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان که در حال تلاش برای از دست دادن وزن متفاوت-abled چاق دچار سوء تغذیه و حتی برای کسانی که فقط می خواهید برای باقی می ماند مناسب و سالم است. یوگا یک ” یک اندازه متناسب با تمام.’

تصاویری از آساناهای پیشرفته در رسانه های اجتماعی قطعا می تواند به شما کمک کند برای رسیدن به آن اگر شما تمرین شده اند به طور مداوم. اما برای یک مبتدی, آموزش آنلاین راه حل نیست. شما همیشه باید یاد بگیرند که از یک معلم با تجربه. به عنوان تنها آنها می تواند به شما کمک کند خود را با بنیاد asanas و تنفس صحیح را به عنوان به خوبی. مطمئنا با الهام از رسانه های اجتماعی اما در نهایت اجازه تمرین خود را و نور درونی راهنمای شما بیشتر در این مسیر است.

Prayatna Saithilyananta Samapattibhyam
یک ژست یوگا می تواند تنها تسلط آرامش تلاش و کل جذب در عمل خود را.

همه چیز در این دنیا وجود دارد خوب و همچنین بد. در نهایت انتخاب با شما است که آیا شما می خواهید را به یک چیز خاص به عنوان یک مزیت و یا یک نفرین.

توسط دکتر Hansaji Jayadeva Yogendra – مدیر موسسه یوگا

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de