در اینجا چگونه سلمان خان ‘تنظیم نمونه’ از متحد بودن میان coronavirus بحران

Coronavirus همه گیر است و مطمئنا مردم حفظ فاصله از یک دیگر اما از سوی دیگر بحران نیز گرد هم آوردن آنها برای مبارزه با ویروس مرگبار با قرار دادن یک جبهه متحد.

Bollywood superstar Salman Khan در زمان خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک piicture از دو ویندوز در طبقات مختلف یک ساختمان است. دو نفر از ادیان مختلف دیده می شود می تواند نماز خواندن در داخل. “تنظیم نمونه… #IndiaFightsCorona” او زیر نویس تصویر.

 

علاوه بر این سلمان مطرح شده در بزرگ راه در طول coronavirus بحران است. او تا کنون منتقل شده و در مجموع 15 تومان کرور روپیه به حساب های بانکی از 25000 دستمزد روزانه کارگران از صنعت فیلم و تلویزیون که معیشت بودند تحت تاثیر این مستند. او همچنین حمایت جیره و ملزومات برای آنها.

اگر گزارش این است که به اعتقاد این ستاره در حال حاضر تمام مجموعه اعلام و شروع به خود را در کانال یوتیوب خواهد بود که به نام سلمان خان. طرفداران قطعا نگاه به جلو به اتصال با سوپراستار و بینش بیشتری را به زندگی خود.

گزارش دولت که سلمان کانال یوتیوب خواهد بود یک پلت فرم که در آن او خواهد شد به اشتراک گذاری لحظات از زندگی شخصی خود را برای طرفداران خود را. طرفداران همیشه خواستار بیشتر از این بازیگر وقتی که می آید به گرفتن تا از نزدیک با زندگی و دانستن بیشتر در مورد او و ongoings از زندگی خود را. هر قطعه از محتوا است که او سهام با این حال بزرگ یا کوچک می شود بلافاصله محبوب fanbase گسترده خود را در عرض چند دقیقه تا مخاطبان خواهد بود مطمئنا مشتاق سلمان را یک اطلاعیه به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im