در اینجا چگونه راشفورد واکنش نشان داد به انگلستان شش wicket برنده بیش از استرالیا به مهر و موم سری T20I

ماروس راسفرد مهاجم منچستر يونايتد پس از آن واکنش نشان داد که انگلستان روز يکشنبه در دومين T20I در ساوت همپتون به برد ۶ ويکت مقابل استراليا سفر کرد. راشفورد برای جشن پیروزی انگلستان در برابر استرالیایی ها به رسانه های اجتماعی برد. با این برد، میزبانان سری سه مسابقه را مهر و موم کرده اند چرا که اکنون از سرب ۲ بر ۰ مقابل طرف به رهبری آرون فینچ لذت می برند.

تعقیب یک هدف مناسب و معقول از 158 اجرا می شود، انگلستان کردم به شروع بد به عنوان بازکننده جنی Bairstow کردم پس از به ثمر رساندن نه اجرا می شود. سپس جوس بوتلر توسط داوید مالن به هم پیوستند و دونفره درخشان بازی کردند. هر دو مرزهای منظمی را زده و طرف را روی علامت ۱۰۰ دویی گرفته اند.

اشتون آگار در حالی که مالن را برکنار کرد (۴۲) به استرالیا با دستیابی به موفقیت بسیار مورد نیاز دست داد. تام بانتون و ائوین مورگان در حالی که پس از به ثمر رساندن دو و هفت دوش به ترتیب اخراج شدند، موفق به ترک یک علامت نشدند. با این حال بوتلر فرم خیره کننده خود را ادامه داد و در ادامه نیم قرن خود را به ثمر رساند. بوتلر و معین علی پس از آن به راحتی تیم خود را در خط ۱۹ به پایان برسونند. بوتلر یک ضربه بی نظیر از ۷۷ دوش بازی کرده بود.

راشفورد در واکنش به این موضوع به اینستاگرام رفت و یک تقدیر را به اشتراک گذاشت.

در اینجا است :

5

پیش از این، پس از امید بستن به خفاش اول، استرالیا شاهد شروع ضعیف به عنوان دیوید وارنر در اولین بیش از نوبت به غرفه فرستاده شد. جوفرا آرچر اولی را بولینگ کرده بود و فقط یک دویدن را مقید کرده بود. در دومی بیش از، مارک وود الکسی کری (۲) را برکنار کرد. اسکیپر آرون فینچ پس از آن توسط استیو اسمیت پیوست اما مشارکت آنها نیز تا زمانی که دومی اجرا شد پس از به ثمر رساندن 10 اجرا می شود.

در سیدهم اوور، عادل رشید استونیس (۳۵) را برکنار کرد و استرالیا را به ۸۹/۵ کاهش داد. پس از آن گلن ماکسول و اشتون آگار به میدان رفت و قبل از اینکه اولی پشت تحویل جردن گرفتار شود، ۴۳ دوش به هیئت مدیره اضافه کردند. در آخرین بیش از, پت Cummins در هم کوبید شش و چهار به آرچر, کمک به استرالیا برای رسیدن به مجموع 157 اجرا می شود.

T20I سوم و نهایی بین هر دو تیم در ۸ سپتامبر برگزار می شود.

(با ورودی های ANI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de