در اینجا چگونه RailTel است, حصول اطمینان از تامین بدون وقفه از مخابرات پهنای باند شبکه در طول coronavirus مستند

با کل کشور تحت مستند با توجه به coronavirus RailTel یک مینی Ratna PSU تحت وزارت راه آهن در حال شکل گرفتن است و در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن برای اطمینان از خدمات بی وقفه به راه آهن هند و دیگر مشتریان. RailTel دسته مهم ارتباطی سیستم ویدئو کنفرانس و اجرای e-دفتر پلت فرم و همچنین ذخیره سازی اطلاعات مهم به صورت آهن هند در مراکز داده–گورگان و سکوندربد.

در پی وضعیت فعلی از coronavirus در کشور RailTel شده است فعالانه حصول اطمینان از در دسترس بودن آیتم های لازم و نسبی زنجیره تامین که راه آهن عملیات باید عمل بدون هیچ گونه مشکلات.

از آن مهم تر است برای توجیه بهره برداری از شبکه و مرکز داده به طوری که آن را نشانی از تداخل با ارتباطات و حمل و نقل ریلی بین همه راه آهن هند دفاتر در سراسر کشور است. تعداد زیادی از بانک ها نیز بستگی دارد RailTel خدمات برای داده های خود را نیازهای ارتباطی یک بیانیه از RailTel گفت.

“به اجرای دو مراکز داده, 4 منطقه عملیات شبکه مراکز و یک مرکزی عملیات شبکه مرکز RailTel مدیریت مستقر حداقل فیزیکی نیروی کار از 2-3 کارکنان به طور منظم برای آنها فهرستی تهیه شده است و وظایف ثابت در یک چرخش اساس” شرکت گفت.

تعمیر و نگهداری بیشتر آثار منتقل شده اند به RailTel داخلی نظارت بر شبکه سیستم عامل ها و تجهیزات و در حال نظارت از نزدیک. لازم است وظیفه نیروهای مستقر شده اند بر روی ماشین فیزیکی برای نگهداری و کار آن اضافه شده است.

استفاده از با کیفیت بالا (HD) ویدئو کنفرانس ارائه شده توسط RailTel نیز تقریبا دو برابر طول مستند. به عنوان بسیاری از خطوط راه آهن در حال کار در آنها مشغول به کار در این ویدئو HD مرکز با هدف بازآموزی فعالیت در سراسر کشور گفت: این شرکت است.

“اگر چه کارکنان به طور مداوم در داخل و خارج از بسیاری از چک در دسترس نبودن وسایل حمل و نقل جواز در نظر گرفتن و دریافت استقرار است نه تنها در خود جای داده است. آن را یک چالش به ارائه خدمات به مردم با آنها روبرو هستند و بسیاری از چالش ها” Puneet Charla, CMD RailTel گفت.

“اما تیم ما این است که نگه داشتن شبکه ای امن و با رفع هر گونه خطا کار 24X7. این RailTel تیم در نظر دارد برای ادامه خدمت در ملی, مدار,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im