در اینجا چگونه بمبئی پزشکان prepping برای مقابله با بيماران در COVID-19 جهان

در اینجا چگونه بمبئی پزشکان prepping برای مقابله با بيماران در COVID-19 جهان – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 07, 2020, 07:30 IST | Gitanjali Chandrasekharan | بمبئی

در یک پست-مستند جهان که در آن خطر COVID-19 نمیرد اما زندگی باید ادامه تمرین پزشکی در حال رفتن به مملو از خطرات-هر دو برای پزشکان و تو بیمار است. و بمبئی اسناد پوشش پروتکل ها و تکنولوژی مکمل

Bandra-based dentist Dr Mukul Dabholkar will sport the HEPA filter respirator mask that removes bacteria, virus, and doesn't cause re-inhalation of exhaled carbon dioxide from the breath. Pic/ Pradeep Dhivar

Bandra-بر اساس دندانپزشک دکتر Mukul Dabholkar ورزش خواهد هپا فیلتر ماسک تنفسی که حذف باکتری و ویروس و نمی تواند دوباره استنشاق بازدم دی اکسید کربن از نفس. عکس/ Pradeep Dhivar

حتی قبل از باز کردن این کلینیک ما در حال رفتن به مجبور به صرف هزاران نفر [در ضد عفونی درمانگاه] می گوید:” Dr رز دیویس یک پریودنتیست تمرین در Mulund غرب است.

در یک پست-مستند جهان که در آن خطر از رمان Coronavirus عفونت نشده به طور کامل مرده اما زندگی باید ادامه طبابت است برای رفتن به یک وظیفه مملو از خطرات—هم برای پزشک و هم برای بیمار است. و در حال حاضر در بمبئی پزشکان در حال پوشش پروتکل های مختلف و فن آوری مکمل های که می تواند کمک به نگه داشتن خود را در فضاهای عاری از عفونت است.

Dr Mukul Dabholkar, Bandra-based dentist, says patients will be asked to use hand sanitisers and hexidene gargles and give their contact history at their clinics. PICS/Pradeep Dhivar
Dr Mukul Dabholkar, Bandra-بر اساس دندانپزشک می گوید: بیماران خواسته می شود به استفاده از دست sanitisers و hexidene غریب و تاریخچه تماس خود را در کلینیک های خود را.

اولین گام در نبرد آغاز می شود در دروازه خود را. قبل از اینکه بیمار وارد درمانگاه, یک افسر امنیتی را تست خود را متوسط. “کسی که تب در حال ارسال به نزدیکترین تب درمانگاه وجود دارد یکی نزدیک می گوید:” دکتر کارلتون پریرا ارشد متخصص گوش و حلق و اجرا می شود که این Worli مبتنی بر Bosco گوش و حلق و خانه سالمندان. او اضافه می کند که به دلیل ماهیت خود در زمینه سرماخوردگی/سرفه/تب شد یک بار استاندارد در بيماران با این حال کسانی که نشان دادن این علائم معمولی از COVID-19 در حال حاضر در حال کارگردانی برای تست اول.

Feet wrapped in plastic
پا پیچیده شده در پلاستیک

دندانپزشک دکتر Mukul Dabholkar اجرا می شود که یک عمل نزدیکی Bandra را Mehboob Studios, توصیف پروتکل های. او اذعان می کند شانس وجود دارد که برخی ممکن است به دکتر داشتن ظهور یک قرص به طفره رفتن دما را بررسی کنید. به اطمینان حاصل شود که آنها بیش از حد در حال حساب برای همه بیماران خواسته می شود سوالات خود را در خصوص سفر تاریخچه آیا آنها می دانم و یا تماس با هر کسی که نشان داده است علائم یا آزمایش مثبت است. در حالی که Brihanmumbai شهرداری شرکت صادر کرده است یک فرم است که بیماران باید به نشانه تایید که آنها Coronavirus رایگان پزشکان می گویند این شکل است که تا حد زیادی بر اساس چک سفر تاریخچه و بنابراین دیگر یک ادم روش. بیماران می گوید: Dr Dabholkar خواهد شد همچنین با توجه به پالس oximetre که چک سطح اکسیژن در خون است. “اگر آن را هر چیزی کمتر از 92 درصد دریغ به درمان بیمار و از آنها بخواهید به جای دریافت کالا از پزشک خود برای اولین بار,” او اضافه می کند. در کلینیک خود او می گوید: بیماران خواسته می شود به ترک کفش های خود را در خارج و گام به گام با پاهای برهنه بر روی یک ماشین است که بسته بندی در پلاستیک را پوشش می دهد. این او می گوید: هزینه خواهد شد در اطراف R7,000. بیماران نیز داده می شود ایزوپروپیل الکل [دست sanitisers] و مو کلاه مو اغلب حامل باکتری است. “توصیه ما به بیماران مبتلا به تراشیدن ریش و سبیل برای نگه داشتن موهای صورت را به حداقل برساند اما نه هر کس ممکن است به توافق برسند که” او می افزاید.

OXYGEn level checks being done
سطح اکسیژن چک های در حال انجام

قبل از بیمار وارد منطقه انتظار آنها داده خواهد شد دهانشويه بتادين و خواسته به انجام یک غرغره با hexidene دهانشویه که از بین می برد 99.5 درصد از این ویروس در دستگاه تنفسی فوقانی.

HEXIdene gargles
Hexidene غریب

این درمانگاه بیش از حد او می گوید خواهد بود swabbed سه بار در روز با مواد ضد عفونی کننده سطح مایع است. “التراسونیک دستگاه می توان برای تمیز کردن تجهیزات. مردم را نیز استدلال کرد که آب برای حفاری/تمیز کردن دندان ها باعث می شود به گزاف گویی است که می تواند منجر به عفونت. بنابراین بسیاری از [دندانپزشکی] صندلی با خلاء بالا مکش و یا شما می توانید خرید یک به طور جداگانه. این در دسترس است برای R13,000. نیز وجود دارد که مواد شیمیایی موجود برای سیفون نازک در هر زمان از آن استفاده شده است در یک بیمار است.”

Dr Rose Davies, periodontist
Dr رز دیویس لثه

دکتر دیویس می گوید که در حالی که وجود داشته است هیچ دستورالعمل قطعی کارشناسان مختلف آموزشی پیشنهاد کرده اند با استفاده از سیستم های تهویه مطبوع و در صورتی که امکان پذیر نیست برای استفاده از فیلترهای هپا. هپا و یا با راندمان بالا ذرات فیلتر هوا که تله ذرات مضر مانند گرده و شوره و غبار و دود سیگار.

در حالی که هند انجمن پزشکی دارای دستورالعمل در درمان و چک های پس زمینه از بیماران قبل از آنها وارد کلینیک و مشاوره اجتماعی فاصله دارد مشخصات در زیربنایی تغییر داده که این ویروس بسیار مسری. بنابراین پزشکان در حال تبدیل شدن به webinar ها در درون جامعه برای پرداختن به نگرانی های.

دکتر دیویس می گوید که برخی از این حتی پیشنهاد استفاده از طرفداران سقف, چگونه فن پایه قرار داده شود و که ویندوز مورد استفاده قرار گیرد. “اما که در آن پنجره ها در بمبئی درمانگاه? پزشکان عمل از فروشگاه فضاهای که دیگر مغازه ها در کنار آنها و یا یک جشن فضا. در چنین وضعیت تهویه دشوار می شود. من شده اند عامل با درب باز است.”

اما این بیش از حد دشوار می شود که با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت. دکتر دیویس به عنوان مثال می پوشد که همراه با دو دستکش و ماسک و محافظ صورت. “با هیچ AC می شود claustrophobic. ما هنوز در تهیه بسیاری از موارد. نه هر کس است یک اسپری دستگاه. تصفیه کننده هوا خارج از بورس و دید مختل هنگامی که با استفاده از محافظ صورت. ما نیز باید به آموزش کارکنان ما در استفاده از این تجهیزات است.”

Dr Carlton Pereira
دکتر کارلتون پریرا

جدید اقدامات ایمنی نمی آیند ، خوب PPE کیت—که به خوبی متناسب است از 90-100 GSM—می تواند هزینه تا آنجا که R2 500 در هر کیت در استفاده از. قابل استفاده مجدد آنهایی که نیاز به مواد شیمیایی تمیز کردن خشک کردن و مه پاش و بیا در R350 – R500. دکتر پریرا می گوید جراحی زبان depressors جایگزین شده است قابل استفاده هستند. “و از آنجا که در حال حاضر وجود دارد بیشتر در بازی هزینه آن بیشتر است. برخی از بیمارستان ها منتقل کرده اند این کار را بر روی مصرف کننده اسکناس.” افزایش انژکتور و کانکشنها در تجهیزات پزشکی نیز به معنی افزایش در پزشکی زباله با کیسه های قرمز ستون تا داخل درمانگاه و اشغال فضا های مختلف سازمان می آید یک بار در هفته به انتخاب کنید تا مواد به عنوان این را نمی توان بیش منظم دفع زباله—هزینه آن حدود R4 000 در سال است.

و در عین حال هر چند هزینه های در حال افزایش است, برای, پزشکان, آنها قادر نخواهد بود به آن را با بسته بندی خود را به برنامه با بیماران. اگر هر چیزی با توجه به اجتماعی فاصله هنجارهای اتاق انتظار را خالی کنید. Dr Anjali Malpani, موسس, مدیر Colaba مبتنی بر Malpani ناباروری کلینیک می گوید: “زمانی بود که مردم قضاوت یک دکتر چقدر شلوغ اتاق انتظار بود. این باید امیدوارم تغییر آن است.” او اضافه می کند که به قطع کردن اعداد در اتاق انتظار وجود دارد که به برخی از کاهش در قرار ملاقات. Tele medicine اند که در آن تمرین برای سال در حال حاضر به دست آورید اولویت است.

Dr Pranjal Kodkani
Dr Pranjal Kodkani

Dr Pranjal Kodkani, ارتوپدی جراح و متخصص مشترک حفظ آرتروسکوپی و آسیب های ورزشی می گوید: بسیاری از بیماران راحت از رفتن به بیمارستان و پس از انتخاب خواهد شد برای کوچکتر درمانگاه که در آن ممکن است. در علاوه بر این به فاصله مشورت بیماران خواهد بود گفت: برای جلوگیری از اینکه توسط شخص دیگری مگر اینکه مطلقا لازم است. اگر کسی دیر وارد آنها خواسته خواهد شد که به خارج صبر کنید تا اتاق انتظار پاک می شود به اندازه کافی.

Dr Sheetal Sabharwal
Dr Judd Sabharwal

این پروتکل های مشابه است که در زیر با تخفیف ویژه مبتنی بر متخصص زنان و متخصص زنان دکتر Judd Sabharwal. او می گوید: بستگان هستند که مجاز به همراهی بیماران در طول مشاوره و یا حتی جراحی جزئی است. “از آنجا که دولت اجازه می دهد برای تست مسئولین ما فقط اجازه شوهر به حضور در خانه سالمندان هنگام تحویل اما نه در اتاق زایمان. با این حال در چنین مواردی شوهر باقی می ماند در خانه سالمندان به مدت سه روز و مجاز نمی باشد به گام. هیچ بازدید کننده مجاز است.”

در علاوه بر این به sanitisers و ماسک برای بیماران و N-95 ماسک برای, پزشکان, بررسی, بستر, پوشش داده شده با rexine ورق است که ضد عفونی پس از هر مشورت کنید. “ما باید فرض کنیم که هر یک حامل است در حال حاضر. کسانی که در containement مناطق خود هستند و نه پله. و در حالی که ما سعی می کنیم گاهی اوقات شما می توانید تمام اقدامات احتیاطی. ما تا به حال یک بیمار که COVID-19 نتیجه آزمون نشده در آمده و او رفت و به کار. او با توجه به یک هفته بعد اما چه می توانید انجام دهید ؟ او نیاز به یک C-بخش و ما را مایحتاج در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی.”

خواهد شد افزایش هزینه های ترجمه به بزرگتر صورتحساب های پزشکی? در حال حاضر پزشکان می گویند هیچ. “در برخی از نقطه ، اما نه در حال حاضر. در حال حاضر اقتصاد پایین است و این بار به اتهام مردم پول است. البته این مشکل بیشتر برای پزشکان جدید که میرم شروع حرفه خود و برای پرداخت اجاره خود را برای کلینیک می گوید:” دکتر دیویس.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de