در اینجا چگونه مردان می تواند به حفظ بهداشت صمیمی

در اینجا چگونه مردان می تواند به حفظ بهداشت صمیمی – شیوه زندگی

انتشار: Jan 27, 2020, 16:48 IST | سرپرستان | دهلی نو

اگر شما از علاقه مندان تناسب اندام, استفاده از ضد عرق لوسیون برای نگه داشتن عرق و بوی و سوزش در خلیج

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

روز brusque, ژولیده دیدن یک چیزی از گذشته است. مردان در حال نشستن و گرفتن اخطار از چگونه آنها در حال حاضر خود را به جهان و بهداشت شخصی بدون استثنا به نظافت خود روال. Spoiler alert: فقط آب و صابون نمی خواهد انجام دهید!

اگر شما به تازگی شروع به توجه به بهداشت صمیمی در اینجا برخی از توصیه های مفید.

“دوش روزانه و سعی کنید به نگه داشتن پوست اطراف نگران مناطق خشک و تمیز است. اجتناب از پوشیدن بیش از حد لباس های تنگ و مطمئن شوید که به استفاده از یک ضد سایش کرم ساخته شده از مواد طبیعی مانند چریش و نارگیل” Hitesh Dhingra موسس و MD مرد شرکت گفت IANSlife.

اگر شما از علاقه مندان تناسب اندام, استفاده از ضد عرق لوسیون برای نگه داشتن عرق و بوی و سوزش در خلیج او اضافه شده است.

هر Vikas Bagaria بنیانگذار توالت امن دستگاه تناسلی یکی از فراموش شده ترین قسمت بدن در مردان می تواند به جمع آوری مقدار زیادی از خاک و دوده ساخت آنها را مستعد ابتلا به عفونت. بهداشت صمیمی مهم است که به طور کلی خوب بودن و سلامت و بنابراین باید آن را به شکل یک بخش ضروری از مردان به تمیز کردن روزانه معمول است.

“مردان باید تر و تمیز و یا اصلاح موهای ناحیه تناسلی به طور منظم برای حفظ منطقه تمیز و در بهداشت خوب. شستن آلت تناسلی با آب گرم قبل و بعد از اصلاح. اندام تناسلی باید هر روز تمیز. با استفاده از با کیفیت خوب و صمیمی بهداشتی شستشو می تواند کمک به نگه داشتن میکروب ها در خلیج” او نشان می دهد.

چیدن درست undergarments خیلی ضروری است. Yogesh Kabra بنیانگذار XYXX پوشاک می گوید: –

هیچ به تنگ لباس زیر. یک توصیه به پوشیدن چیزی است که اجازه می دهد هوا به گردش در مناطق تحت پوشش. این که آیا شما انتخاب می کنید دادخواستها صندل سبک داغ, بوکسورهای یا حتی عجیب و غریب innerwear پوشیدن آنها تنگ خواهد شد و شما کاملا خوب است. این کاهش گردش خون به قطعات ضروری و عرق احساس خوبی نیست.

نمی شود یک مجرم تکرار. اصلا تنبل در شستن لباس زیر خود را به صورت روزانه. تحقیقات متحده, لباس زیر تمیز می تواند شامل بیش از 10 ، 000 باکتری زندگی می کنند – حتی پس از شسته شدن. شما ممکن است بی پایان بسته از بوکسورهای و دادخواستها اما هیچ چیز به شما اجازه ترک آنها را. پوشیدن undergarments بیش از یک بار را افزایش می دهد خطر ابتلا به یک بوی بد به دلیل آلودگی توسط مایعات بدن رطوبت و منجر به رشد باکتری ها است. و هیچ کس نمی تواند انکار سعادتمند احساس از قرار دادن در یک, تازه, ترد, جفت از پوشیدن لباس زیر در صبح است.

دور انداختن آنها دیدن. تعویض لباس زیر خود را هر شش ماه. هنگامی که آنها شروع به دنبال صرف و کرک شده آن زمان شما انداخت ،

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>