در اینجا نحوه ارتباط جنسی, در حال برخورد با فروپاشی میان COVID-19 بحران

در اینجا نحوه ارتباط جنسی, در حال برخورد با فروپاشی میان COVID-19 بحران – شیوه زندگی

به روز شده: May 31, 2020, 07:59 IST | جین Borges | بمبئی

چه قوانین یک فروپاشی در یک بیماری همه گیر? زن و شوهر که تلاش کرده ام از طریق غم و اندوه جدایی در طول این مستند را حس درد

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

آن زمان فروپاشی برای بروکلین بر اساس فیلمساز و نویسنده سارا روزن به درک لذت از تنهایی در طول بیماری همه گیر. روزن بازگو داستان او در اخیر, مدرن, عشق ستون برای نیویورک تایمز به اشتراک گذاری چگونه او در حال حاضر دوست پسر سابق خود را شکست تا با او فقط یک هفته قبل از او هشتاد ساله همسایه تسلیم به COVID-19. که در آن او تا به حال فقط در مورد شروع به مقابله با قطع از معشوق او “همسایه مرگ به تنهایی در آپارتمان خود احساس مانند یک منادی بیشتر غم و اندوه”. “من به طور ناگهانی می ترسم از تنها بودن. من پیامک سابق من به او بگویید چه اتفاقی افتاده است و به سهولت غیر قابل تحمل تنهایی این مرگ به هر طریقی بود به من… ما صحبت در هر روز است. او ارائه شده به انجام لباس های شسته شده. و یک شب پس از من احساس بهتر ما خوردند تورتلینی و به تماشای یک فیلم,” او می نویسد. این منطقه خاکستری به طول انجامید به مدت 18 روز تا زمان سابق او پرسید: “آیا قوانین فروپاشی در یک بیماری همه گیر?” هیچ کدام وجود دارد. تجربه او تا به حال بی سابقه بوده است با هیچ کتاب راهنما و یا wikiHows به سقوط. آنها را متوقف صحبت کردن به زودی پس از, و نویسنده به آرامی شروع به پیدا کردن شجاعت برای لذت بردن از تنهایی در این جهان بیمار.

روزن تجربه از دل شکستگی است که به عنوان واقعی به عنوان عدم قطعیت در اطراف بهداشت جهانی بحران. این غم و اندوه ممکن است اما مبارزه از برخورد با زمان بد است و نه هر گونه متفاوت است. در تضاد کامل با زوج بیش از تکیه بر هر یک از دیگر برای حمایت عاطفی در این دوره از انزوا وجود دارد یک تعداد انگشت شماری که برای اولین بار مجبور شده اند به گرفتن سهام از چه چیزی اشتباه است در روابط خود را. انتخاب به تماس آن واریز شده, هنگامی که زندگی به نظر می رسد به دور از کامل ممکن است پس از آن خواهد شد یک تصمیم است که سخت ترین را به, اما گاهی اوقات نیز مهم ترین.

بمبئی آزاد بر اساس نویسنده و سردبیر جمله خان که ملاقات دوست پسر او از دو سال در یک سازمان غیر دولتی که در آن او کار می کرد می گوید: این مستند در معرض ترک در حال فرو ریختن رابطه است. “هنگامی که ما آغاز شده قدمت آن را احساس مثل من پیدا کرده بود ‘یک’. جدا از به اشتراک گذاری یک ارتباط عمیق ما هر دو نیز بسیار شبیه نمایش درباره زندگی” او سهام. این زن و شوهر به یک پچ خشن شش ماه پیش. خان می گوید: او کسی است که اشتیاق لمس فیزیکی اما دوست پسر او مخالف بود. “او از ذهن نیست نه با دیدن من برای ماه ها در پایان.” آنها در تلاش بودند به همه چیز کار کردن زمانی که مستند اعلام شد. “من غرق شد همه چیز که اتفاق می افتد در اطراف من به خصوص این واقعیت است که ما در حال حاضر محکوم به در یک فاصله زمانی ارتباط است.

اما او ذن تقریبا تحت تاثیر این وضعیت است.”

Purvi Shah
Purvi شاه

برای اولین بار 15 روز سپری شد مجادله بر WhatsApp پیام ها و تماس های ویدئویی قبل از خان پسر کاهش یافته است بمب: من می توانم این کار را نمی کنه. “و فقط می خواهم که او را قطع کرد. من فکر می کنم آن را دردناک ترین تجربه زندگی من است. ناگهان همه من اولیه ترس از تنهایی و رها کردن ظاهر از هیچ جا. من متوقف شده بود خوردن و خوابیدن. آنچه بدتر است این است که من نمی توانستم غمگین خصوصی به من احاطه شده توسط خانواده من که می دانستم هیچ چیزی در مورد ما. آن را صادقانه نزدیک به مرگ, تجربه,” سهام او در یک مصاحبه تلفنی. دوست پسر, سرانجام messaged او را ضرب و شتم خود را برای همه چیز او تا به حال انجام می شود. “اما او حاضر به پاسخگویی. من می دانستم که ما به پایان راه است.”

Andheri مبتنی بر Shernaz Patel, 22 شکست تا با دوست پسر خود است. او می گوید: او تا به حال تبدیل شدن به آسیب پذیر و مستعد ابتلا به خشم پس از مستند. “او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این و احساس آن را به بهترین بخشی از راه.” جفت زندگی می کند پنج دقیقه از یکدیگر اما به دلیل اجتماعی فاصله آنها تنها ملاقات هنگامی که پدر و مادر او به او اجازه رفتن به خرید مواد غذایی. “معمولا زمانی که ما جنگیدند و ما می خواهم به دیدار همان روز و پچ کردن. در حال حاضر وجود دارد هیچ جایی برای آن هم.” دو به پایان رسید آن را در یک تلخ توجه داشته باشید. “ما حذف هر یک از دیگر در رسانه های اجتماعی. که تنها فضای ما قابل مشاهده هستند به هر یک از دیگر در حال حاضر. و funnily که تنها راه ما می توانید اجازه دهید هر یک از دیگر می دانم که ما نقل مکان کرد.”

همه روابط باید برای پایان دادن به در یک ترش توجه داشته باشید, احساس, تبلیغات, حرفه ای Parikshit Sahani, 29. فاصله طولانی و عجیب و غریب-ساعت کار در زمان تلفات در رابطه اش با دوست دختر خود را. “این بود که من برای اولین بار رابطه در شش سال و شاید از آنجا که من قادر به تحمل او ناامنی بهتر است. ما به پایان رسید آن را به طوری که ما را متوقف خواهد کرد مبارزه با بیش از چیزهای کوچک. اما این بدان معنا نیست که من را متوقف کرده اند و مراقبت از او می گوید:” Sahani که نقل مکان کرد و به Nashik از بمبئی با خانواده اش زمانی که این مستند آغاز شد. “من فکر می کنم پس از شکستن تا ما متوجه است که ما نمی مدیون هر یک از دیگر هر چیزی. اما به عنوان دوستان ما هنوز هم در اطراف. روز دیگر او به من فرستاده بستنی. که من پیدا کردم که بسیار شیرین است.” Sahani اذعان می کند که آن را سخت به باقی دوستان با سابق. “اما این است که بیش از حد نامشخص یک دوره به رها کردن مردم شما واقعا در مورد مراقبت.”

Kajol Srinivasan
Kajol Srinivasan

کمدین Kajol Srinivasan که dissed روابط در آنلاین مجموعه در این هفته بود که مضمون اطراف فروپاشی در طول این مستند می گوید: “زمانی که شما نمی بینید کسی برای دو ماه شما می توانید متوجه چه غیر ضروری آنها در زندگی خود را. من متوجه شدم که دوست پسر به من شد فقط لوازم جانبی; شما باید برای یادگیری به خود است.” در عین حال بسیاری از آنها تمایلی به پل رایت چرا که آنها مطمئن نیستند که از آینده احساس Srinivasan. “همسایه ها که با هم ازدواج کرده اند مبارزه پس از شروع مستند. هر شب آنها را به یک بازی فریاد و پرتاب شوهرش در خارج از درب. چرا که او نمی تواند در هر نقطه او منتظر بی سر و صدا در نزدیکی فرود” او می خندد. Srinivasan می گوید که اگر هر چیزی را مستند ساخته شده است که ما متوجه است که ما را می توان با, و که ما لازم نیست. روانشناس Purvi شاه هشدار می دهد که ضربه تصمیمات گرفته شده در طول استرس بالا دوره عملکرد کمی خوب. “هنگامی که شما استرس شما تمایل به واکنش زیاده از حد و یا برداشت احساسات خود را در یک راه است که جلوگیری از شما را از فکر کردن مستقیم. پیشنهاد من انتظار آن را قبل از گرفتن یک تصمیم است که عواقب. و اگر شما قادر به آن را بهترین برای ارتباط دادن استراحت به طوری که شما می توانید تمرکز بر روی خودتان و درمان است. اگر شما احساس می کنید این احتمال وجود دارد که کار کردن ترک است که مکالمه برای زمانی که این وضعیت به پایان می رسد. شما نیاز به کمتر سخت در خود.”

مانند خان که هنوز هم پیدا کردن آن سخت به حرکت در, سهام “به تازگی هنگامی که دو نفر از دوستان نزدیک من بودند و داشتن مسائل اساسی در عشق من به آنها گفتم” لطفا صبر کنید ، ما در حال حاضر با بحران مواجه و اضافه کردن یکی دیگر را [به خود و زندگی کسی] است که فقط خیلی بی رحمانه است.”

برخی از اسامی تغییر داده شده اند در صورت درخواست.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>