در اینجا برای تمیز کردن

در اینجا به تمیز – شیوه زندگی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 08:37 IST | Jaison Lewis | بمبئی

خسته از همه که تمیز کردن خانه خود را ، در اینجا یک لیست از اسباب بازی است که کمک خواهد کرد که شما آن را انجام دهید موثرتر با استرس کمتر

Honeywell هوا لمسی-S8 هوشمند

اگر شما یک فرد مستعد ابتلا به آلرژی و یا شما زندگی می کنند در منطقه است که آلوده هوا, تصفیه کننده هوا می تواند یک دنیا تفاوت. این شرکت Honeywell هوا لمسی-S8 هوشمند است که از یک اتصال Wi-Fi فعال هوشمند تصفیه. آن را می توانید به برنامه خود را به شما نشان می دهد که شاخص کیفیت هوا در خانه خود را و به شما اطلاع هنگامی که فیلتر نیاز به تغییر است. فیلتر Honeywell می توانید خلاص شدن از 99 درصد ذرات بزرگتر از 2.5 میکرون. حداکثر پوشش به مساحت 420 متر مربع که به معنی آن است که مناسب برای بسیاری از خانه های بمبئی.

قیمت: 18,500 تومان
لینک: bit.ly/smdhoney

Dyson V11 Pro

Dyson V11 Pro

اگر شما می خواهید کرم د لا کرم از جاروبرقی شما می خواهید یک Dyson. چند کاربران سوگند خود را ممکن است. هر چند آنها ارائه نمی رباتیک خلاء در هند این جانوران باید دیوانه قدرت مکش. به اندازه کافی برای حذف 99.97 درصد ذرات کوچک به عنوان 0.3 میکرون حداقل این چیزی است که Dyson ادعا می کند. داشتن یک جارو برقی را ارائه می دهد مزایای چند بیش از فقط در حال اجرا یک ربات خلاء. برای شروع می توان آن را مورد استفاده برای تمیز کردن همه چیز و نه فقط طبقه خود را. دوم آن قدرت مکش است راه بیش از هر ربات در حال حاضر در دسترس است. سومین مزیت این است که آن می تواند تقریبا در هر نقطه با تشکر فایل پیوست کنید. بنابراین اگر شما خرید یک ربات شما هنوز هم نیاز به یک مناسب و معقول خلاء به انجام تمیز کردن عمیق. اگر شما نمی خواهید به سرمایه گذاری در یک Dyson V11 Pro, آنها مدل های ارزان تر مانند V7 ماشه است که هزینه های R19,990.

قیمت: 59,900 تومان
لینک: www.dyson.در

Roborock S5 MAX

Roborock S5 MAX

این Roborock S5 حداکثر یک راه عالی برای دریافت روزانه jhadoo-pochaa از راه. ربات جارو برقی دارای یک لیزر سیستم ناوبری است که نقشه های خانه خود را به عنوان آن را به بررسی آن را در حالی که تمیز کردن. این تصفیوی عملکرد بسیار کارآمد است. آن را با استفاده از فقط 290 میلی لیتر برای تمیز کردن از 2600 متر مربع از فضا و یا یک آپارتمان کوچک چندین بار بیش از. شما می توانید کنترل تمامی عملیات از تلفن و حتی استفاده از آن به برنامه پاک سازی زمانی که شما دور نیست. این نرم افزار همچنین پشتیبانی از چند نقشه برداری در صورتی که شما بیش از یک طبقه. شما همچنین می توانید دیوار مجازی بدون رفتن به مناطق و مناطق فرش. این Roborock به طور خودکار تشخیص زمانی که آن را پایین در قدرت و به عقب می رود به آن حوض به شارژ. یک بار شارژ آن رزومه از جایی که آن را به سمت چپ خاموش.

قیمت: تومان 59,990
لینک: bit.ly/smdroborock

iLife رباتیک پنجره تمیز کننده

iLife Robotic Window Cleaner

عشق بزرگ ویندوز اما نفرت تمیز کردن آنها ؟ شما نه تنها یکی است. iLife است به خصوص جالب ربات است که به میله های پنجره خود را و آن را پاک هر چند آن استوار precariously در پنجره خود را از طریق مکش. خوشبختانه تولید کنندگان شامل یک طناب ایمنی. این دستگاه نیز بی سیم شما باید به آن را در وصل و احتمالا به این دلیل که باتری خواهد اضافه کردن وزن اضافی است. ربات پاک در سرعت مناسب و معقول از چهار دقیقه در هر متر مربع. اما در نقطه قیمت شما بهتر است یک تن از ویندوز را در خانه خود.

قیمت: 19,999 تومان
لینک: bit.ly/smdilife

درخشش حمام, دستیار

Shine Bathroom Assistant

تمیز کردن توالت ها است که معمولا یک وظیفه است که نمی توان اجتناب کرد. این ابزار جدید می تواند نه تنها به تمیز کردن توالت خود را, آن را می توانید تشخیص نشت به عنوان به خوبی. درخشش حمام دستیار نشسته در نزدیکی توالت خود را و به طور خودکار پاک با ویژه تمیز کردن غلاف و شیر آب. شما باید به جای غلاف در هر ماه (R230 حدود) و آب اضافه کنید هر یک بار در در حالی که. بقیه از مکانیزم فوق العاده ساده است حتی برای یک تکنولوژی تازه کار. متصل برنامه می توانید تشخیص نشت و به شما بگویم که آن زمان به جای همه چیز. و حتی آن را متصل به الکسا بنابراین شما می توانید بپرسید الکسا برای تمیز کردن توالت, اگر شما می خواهید به. این ابزار در حال حاضر در دسترس است در preorder و کشتی ها در ماه اکتبر. این قیمت شامل شش ماه از پر کردن مجدد و حمل و نقل بین المللی.

قیمت: 10,500 تومان تقریبا
لینک: سعی کنید.shinebathroom.com

بستر ربات 3 اتصال

Litter Robot 3 Connect

گربه پدر و مادر را دوست دارم این یکی. بستر ربات پاک سازی جعبه بستر به صورت خودکار توزیع آن را به یک کیسه زباله در زیر دستگاه. آن را نیز به شما می گوید زمانی که همه چیز باید انجام شود هر چند شما هنوز هم باید به صورت فیزیکی حذف کیسه زباله و پرتاب آن را. این یکی از هزینه یک پنی زیبا, بنابراین اگر شما می خواهید یک جایگزین ارزان تر نگاه امگا پنجه نخبگان که در دسترس است در هند. آن است که مشابه راه حل های نوآورانه است که چه بستر ربات می کند اما با استفاده از شما به رول بیش از جعبه بستر برای گرفتن تمام بیت ها در یک جعبه کوچک در سمت.

بستر ربات 3 اتصال
قیمت: 37,800 تومان تقریبا
لینک: www.litter-robot.com

امگا پنجه نخبگان
قیمت: R9,459
لینک: bit.ly/smdomega

اشعه ماوراء بنفش استريلايزر & شارژر بی سیم

UV Sterilizer & wireless charger

ما گوشی های تلفن همراه را بیشتر میکروب ها در آنها از یک صندلی توالت. همان می رود برای کنترل از راه دور در خانه های ما. این شارژر بی سیم از کثیف گوشه نه تنها هزینه تلفن خود را, آن را نیز به كشتن آن با اشعه ماوراء بنفش نور است. این جان بسیاری از میکروب ها وجود دارد در چند دقیقه, شما همچنین می توانید بازی شیر یا خط خود را از کلید های گوش-تلفن و کنترل از راه دور در آن وجود دارد اگر شما می خواهید برای جماهير آنها را به عنوان به خوبی.

به عنوان یک پاداش این ابزار همچنین یک عطر درمانی روغن منتشر کننده, بنابراین اگر شما می خواهید دستگاه خود را به بوی گل فقط با رها کردن چند قطره از روغن در آن وجود دارد.

قیمت: تومان 3,999
لینک: www.themessycorner.در

Mi هوشمند آب Purifier

Mi Smart Water Purifier

پاک کردن آب از تصفیه آب معمولا به این معنی برخی از سایه شخص ثالث شخص را به خانه شما می آیند و تمیز کردن فیلتر و تعویض قطعات از فیلتر آب خود را. Mi هوشمند تصفیه کننده آب حذف این. آن را به فروش می رساند ماژول که اساسا پلاگین و بازی به تصفیه خود را به طور مستقیم هیچ دانش فنی مورد نیاز است. شما می توانید همه چیز را از کیفیت آب به اثر این فیلتر به طور مستقیم از برنامه. آب تصفیه همچنین فروشگاه های اطراف هفت لیتر آب که آن را تصفیه هر چهار ساعت برای 25 دقیقه کشتار 99.99 درصد از باکتری ها.

قیمت: تومان 11,999
لینک: bit.ly/smdmipure

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de