دستکش های مناسب: O. J. Simpson معتقد است Tiger King Star قتل شوهرش


Illustration for article titled iHer/i Gloves Fit: O.J. Simpson Believes iTiger King/i Star Killed Her Husband

عکس: Jason لوبیا / استخر / AFP (گتی ایماژ)

با همه چیز از چند همسری مجبور به ادم کودن و احمق شغل و سیاه-و-سفید-موسیقی فیلم آن را هیچ جای تعجب است که اینترنت نمی تواند به اندازه کافی از Netflix جدیدترین سری Tiger King. یکی از نمایش جدیدترین بینندگان O. J. Simpsonکه در زمان خود توییتر صفحه به بحث در مورد تعجب پیچ و تاب و طرح از یکی از نشان می دهد ستاره ها.

آب آپلود یک ویدیو به حساب خود را که او ضبط شده و پس از چند دور در زمین گلف (زیرا افراد مشهور فراموش اجتماعی فاصله متفاوت). او می گوید که او در توصیه به تماشای این مجموعه و در حالی که او نمی تواند چشمان خود را باور او نمی تواند به نوبه خود به دور هم.

تبلیغات

“دیروز من به تماشای این نمایش oh my God! امریکا در این بد شکل است ؟ ” او می پرسد با خنده. “مردم سفید آنچه در آن است با شما و حیوانات وحشی ؟ ترک آنها را حیوانات به تنهایی!”

در جای دیگر در این کلیپ که مشاهده شده است بیش از 1 میلیون بار O. J. اشاره big cat فعال و جو عجیب و غریب بزرگترین دشمن کارول Baskin که متهم به قتل شوهرش با تغذیه او را به ببر در نشان می دهد قسمت سوم. سیمپسون حکم? او آن را انجام داد.

“وجود دارد یک پاره از شک در ذهن من است که آن بانوی دار ببر sashimi در حال حاضر…من فقط گفت:” او می گوید.

تبلیغات

اگر شما فقط در حال ظهور از یک Rip Van Winkle-مانند 20 سال خواب سابق NFL ستاره شد متهم به قتل همسر سابق خود نیکول براون و دوست او ران گلدمن در اواسط-90s. خود را بسیار علنی “محاکمه قرن” یکی از مهمترین و صحبت در مورد حوادث آن دهه و در حالی که او تبرئه بسیاری از مردم معتقد هستند او قتل است.

تشابه بین کارول Baskin و O. J. شد به اندازه کافی به پیروان خود را از طریق آمدن با جوک. “در نظر کارشناسان خود او انجام یک کار خوب دور شدن با آن است ؟” یک کاربر توییتر نوشت:در حالی که یکی دیگر از chimed در “O. J. می داند همه چیز در مورد همسران ناپدید می شود.”

تبلیغات

بسیاری از دیگران ساخته شده نظرات در مورد سیمپسون با پوشیدن یک دستکش لاستیکی تحریک حافظه او تلاش در خیلی تنگ دستکش در قتل او محاکمه. البته او فقط با پوشیدن دستکش در این زمان در اطراف برای جلوگیری از گسترش COVID-19…درست است ؟

تبلیغات

در هر صورت ما علاقه مند به دیدن اگر او هر گونه بیشتر منجر افکار در محل کارول شوهر سابق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im