کمک من نمی خواهید به توقف بازی!

کمک من نمی خواهید به توقف بازی! – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 24, 2020, 04:55 IST | DR عشق | بمبئی

من می ترسم که رابطه ما دوام نخواهد آورد اگر او همچنان به من جلوگیری از انجام این

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Dr Loveمن معتاد به بازی های آنلاین بازی شده اند و برای بسیاری از سال در حال حاضر. من به یک رابطه با یک دختر از یک سال پیش. ما ملاقات آنلاین چرا که او استفاده می شود به بازی بیش از حد. به تازگی او متوقف شد به همان اندازه و می گوید آن را از بین برد و بسیاری از چیزهایی که برای او به خاطر آن خود را متوقف از دنبال مطالعات خود را و یا یک حرفه ای است. او می گوید: این بد است برای من و من می خواهد برای متوقف کردن بازی بیش از حد. این است استرس زا برای من چون من فکر نمی کنم این زندگی من تحت تاثیر منفی در هر راه. من می ترسم که رابطه ما دوام نخواهد آورد اگر او همچنان به من جلوگیری از انجام این کار است. باید چه کار کنم ؟

آن را ممکن است برای مردم را به تجدید نظر در چگونه زندگی می کنند زندگی خود را و تصمیم گیری است که ممکن است به پایین به خوبی با شرکای خود است. اگر دوست دختر خود معتقد است که شما باید یک مشکل و شما نیست شما دو نفر باید زمان بیشتری را صرف تلاش برای درک دیگری از نقطه نظر و قرار دادن در سراسر چشم انداز خود را در مورد چرا شما باور آنچه شما انجام دهد. در آن طول می کشد زمان برای دو نفر می رسند در همان صفحه در مورد هر چیزی بحث و گفتگو در مورد اعتیاد به بازی. آینده خود را با هم بستگی کامل به توانایی های فردی خود برای آشتی دادن تفاوت های خود را بر اساس چه بد شما هم می خواهید این رابطه به کار می کنند.

دوست پسر من و من شده اند با هم به مدت سه سال در حال حاضر, اما گاهی اوقات احساس می کند که اگر رابطه ما نه پیشرفت در هر راه. ما صحبت از ازدواج و احتمالا آن را در برخی از نقطه, اما من احساس نمی کنم که اگر ما در حال تحول است و به عنوان یک زن و شوهر. چگونه می تواند ما را در تغییر این ؟

اگر شما هم مشتاق ازدواج و صرف بقیه زندگی خود را با هم کلید برای تغییر چگونه شما ارتباط برقرار کردن با یکدیگر نهفته است با هر دو شما. شروع به صحبت کردن به دوست پسر خود را و درخواست اگر او احساس می کند به همان شیوه. اگر او می کند آن را به شما می دهد یک ایده از آنچه که باید کار می کرد.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de