Hella مدبر: نا امنی سالانه حزب بلوک برگزار خواهد شد تقریبا در انتظار اکران


Illustration for article titled Hella Resourceful: iInsecure/is Annual Block Party Will Be Held Virtually in Anticipation of Premiere

شما نمی توانید ما را برای مدت طولانی. بسیار پیش بینی فصل چهار والاتر از HBO را ناامن پخش در روز شنبه, مارس 12. در پرتو اجتماعی فاصله احتیاطی در محل به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس سری’ سالانه “بلوک” به دنده طرفداران برای نمایش در مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد تقریبا.

تبلیغات

نا امن‘s احزاب بلوک شده اند یک هسته قطعه از ما کمپین های بازاریابی و آنها به رشد نمایی با هر فصل گفت:” جکی Gagne, معاون رئیس جمهور, فرهنگی, بازاریابی, در, HBO, در بیانیه ای. “با توجه به شرایط فعلی ما هنوز هم می خواستم به گرد هم آوردن جمعی جامعه مجازی برای جشن بازگشت معشوق نشان می دهد در HBO با این امید که ما می تواند با ارائه یک فرار از واقعیت به لذت بردن از موسیقی بزرگ و خوب می خندد.”

شروع 8 p. m. ET چهار بخش مجازی بلوک حزب برگزار خواهد شد و خواهد شد از ویژگی های نشان می دهد ستاره ها (Issa Rae, ایوان Kennedy, جی الیس و بیشتر) شرکت در پرسش و همانطور که در Instagram Live و همچنین به عنوان یک IG Live DJ مجموعه ای از Zaytoven, یک, توییتر, سازمان دیده بان حزب با نشان می دهد بازیگران, و خیلی بیشتر. پس از نمایش پخش در ساعت 10:00 p. m. ET در HBO یک اجرای موسیقی از یک مهمان ویژه است که ظاهر می شود بر روی نشان می دهد در این فصل رخ خواهد داد.

اتمام برنامه کامل از وقایع.

پنج شنبه, مارس 12 سال 2020

8 p. m. و / 5 p. m. PT

زنده Instagram Q&A با عیسی و خدمه

سازمان دیده بان از طریق @IssaRae

9 p. m. و / 6 p. m. PT

زنده Instagram مجموعه ای DJ با Zaytoven

سازمان دیده بان از طریق @InsecureHBO

10 p. m. و / 7 p. m. PT

توییتر سازمان دیده بان حزب با عیسی بازیگران و جوهر

صدای جیر جیر با @InsecureHBO, @IssaRae و @جوهر

10:45 p. m. و / 7:45 p. m. PT

زنده Instagram عملکرد با تعجب موسیقی مهمان

سازمان دیده بان از طریق @InsecureHBO

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de