‘دلخراش برای دیدن سختی و رنج بیماری همه گیر به راه انداخته است’: کاترینا وعده به اهدای COVID-19 صندوق امداد

کاترینا کایف تبدیل شده است آخرین مشهور که متعهد به کمک به PM مراقبت صندوق و وزیر ارشد صندوق امداد به مبارزه با کروناویروس در کشور است. بسیاری از مشاهیر است و باید خود را به صفحات رسانه های اجتماعی به اعلام مورد تعهد خود را برای کمک در حالی که بسیاری از فاش مقدار آنها اهدا خواهد شد وجود دارد چند که انتخاب کنند. کاترینا است در میان کسانی که وبلاگ که نشان می دهد مقدار او متعهد شده است برای کمک مالی.

این بازیگر نوشت: در Instagram post “من متعهد به کمک به PM مراقبت صندوق و وزیر ارشد صندوق امداد, Maharashtra. دلخراش برای دیدن مشکلات و درد و رنج این بیماری همه گیر به راه انداخته است در جهان.”

آن را چک کنید زیر:

در

حدود یک هفته عقب کاترینا نیز به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در Instagram صفحه و خواست طرفداران برای ایمن ماندن و اقامت در داخل خانه به عنوان خواسته توسط دولت است. او در زیر نویس این ویدئو بیان “امن و مراقبت از یکدیگر. با هم بیایید کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس است. ایمن ماندن هر کس @cmomaharashtra_ @My_bmc @adityathackeray”.

نگاهی به:

در

در ضمن در مقابل کار کاترینا آخرین فیلم Sooryavanshi شد و همه مجموعه ای برای ضربه زدن به صفحه نمایش در مارس 24 سال 2020 در سراسر جهان است. با توجه به شیوع کروناویروس و امنیت مردم این فیلم انتشار شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. تریلر و تبلیغات بودند kickstarted و در حال حاضر تاریخ انتشار جدید اعلام خواهد شد و بعد همه چیز عادی شود.

صحبت کردن در مورد Sooryavanshiفیلم ستاره آکشی کومار در عنوانی نقش و کارگردانی روهیت شتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de