این شنیده ؟ قبل از Sushant Singh Rajput آمد در هیئت مدیره, Akshay Kumar می خواستم به بازی سرب در ‘MS Dhoni: The Untold Story’

Sushant Singh Rajput که خودکشی یکشنبه گذشته یعنی در 14 ژوئن 2020 شد و بیشتر به رسمیت شناخته شده برای نقش خود به عنوان MS Dhoni در Neeraj Pandey فیلم ‘MS Dhoni: The Untold Story’. اما آیا می دانید که آکشی کومار در اصل می خواستم به بازی نقش سرب در فیلم ؟

زمانی که Neeraj Pandey خواسته شده بود در مورد ریخته گری, Akshay Kumar برای ‘MS Dhoni: داستان ناگفته” به جای Sushant Singh Rajput, او گفت IANS “این ممکن بود برای Akshay برای بازی 16-17 ساله نو جوان در این فیلم به عنوان Dhoni را جوانتر نسخه. بنابراین من نمی بازیگران او را به عنوان MS Dhoni.”

با توجه به گزارش های آکشی کومار بود و علاقه زیادی به کار با کودک ‘ مدیر دوباره برای ‘MS Dhoni: The Untold Story’. همه چیز را نه آشکار به عنوان انتظار می رود ، Akshay سپس به کار بر روی “Rustom’ و ‘Naam شبانه’ با Neeraj Pandey. اواز یا موسیقی دو نفری بود که حتی رفتن به محل کار در یک فیلم به نام ” کرک ” اما این فیلم بنا به گزارش ها در backburner.

مانند مردم تا به حال متوجه Neeraj Pandey همچنین ذکر شده است که Sushant برداشت کرده بود Dhoni زبان بدن درست است. این فیلم رفت و تبدیل به اولین فیلمی برای هر دو Neeraj و همچنین Sushant.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de