کارشناسان بهداشت و درمان در هند پیشنهاد مشترک پلت فرم های الکترونیکی برای سارک سازمان ملل برای مقابله با COVID-19

بهداشت حرفه ای نمایندگی هند در جنوب آسیا انجمن برای همکاری های منطقه ای (سارک) ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه به پیشنهاد مشترک رسانه های الکترونیکی پلت فرم برای اعضای سازمان به اشتراک گذاری دانش و شیوه های مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

سمت هند همچنین گفت که در متناوب دوره تا پلت فرم است که توسط توسعه خدمات بهداشتی و کارشناسان از کشورهای سارک یک گروه واتساپ یا ایمیل می تواند تنظیم شود تا برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به ویروس ها بر اساس زمان واقعی.

هند نیز ارائه پوشش جنبه های بسیار مهم مقابله با این بیماری همه گیر است که شامل ارزیابی ریسک, تشخیص جداسازی و قرنطینه روشها و امکانات مدیریت بالینی بیماران مبتلا به گزینه های درمان و پروتکل های ایمنی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی, بیماری, نظارت, تماس, ردیابی, محدودیت های مسافرتی و تخلیه.

آن را نیز برجسته شده در این جلسه که پلت فرم های الکترونیکی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به انجام فعالیت هایی مانند آموزش آنلاین برای پاسخ اضطراری پرسنل و دانش مشارکت های تخصص در بیماری های نظارت از جمله نرم افزار مربوطه و تحقیقات مشترک جدید تشخیصی و مداخلات درمانی برای بیماری های همه گیر

دیگر کشورهای سارک نیز خود را به اشتراک گذاشته اقدامات و تجربیات خود را در مقابله با این بیماری و برجسته منابع و تدارکات و آمادگی برای مقابله با ویروس مسری است.

در 15 مارس نخست وزیر نارندرا ویدیو کنفرانس با رهبران کشور های سارک به گچ کردن یک استراتژی مشترک برای مبارزه با شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 5000 نفر در سراسر جهان.

سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa Maldivian رئیس جمهور ابراهیم محمد Solih نپال نخست وزیر K P Sharma Oli, بوتانی برتر Lotay Tshering بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند رئیس جمهور اشرف غنی و پاکستان وزیر امور خارجه برای سلامت ظفر میرزا شرکت در ویدئو کنفرانس.

مودی مشخص شده هند در تلاش برای مقابله با شیوع و پیشنهاد اقدامات مختلف برای مبارزه با این بیماری در جنوب آسیا است.

او در روز جمعه تا به حال پیشنهاد تدوین یک استراتژی مشترک با کشور های سارک برای مبارزه با کروناویروس یک پیشنهاد بود که با حمایت همه کشورهای عضو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im