او می خواهد من اما من خیلی مطمئن نیستم

او می خواهد من اما من خیلی مطمئن نیستم – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 12, 2020, 08:37 IST | DR عشق | بمبئی

دوست دختر من فکر می کند من نژادپرست حتی اگر من فکر نمی کنم من. او می گوید: من باید تغییر دهید اما چگونه می توانم اگر من را قبول نمی کند او اتهام? چگونه می توانم مقابله با این کار ؟

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveمن شکست تا با دوست پسر من کمی بیش از یک سال پیش از آنجا که ما تا به حال برخی از اختلافات جدی. من تنها ماند اما او شروع آشنایی شخص دیگری است. یک هفته یا بیشتر پیش او messaged من در Facebook به می گویند که او تا به حال به پایان رسید که ارتباط و پرسید: اگر من در نظر دادن به او فرصت دیگری. من فکر می کنم من می خواهم که اگر آن را تا به حال شده است برای این واقعیت است که او تصمیم گرفت به بیرون رفتن با شخص دیگری. من خودخواه بودن یا, این است, یک تصمیم خوب? من می خواهم او را به عقب اما نمی تواند ایستاده فکر او را از بودن با فرد دیگری حتی اگر آن را shortlived.
اگر شما را در نظر گرفته و به این رابطه فرصت دیگری به آن دلیل است که شما احتمالا تا به حال برخی از زمان به فکر می کنم در مورد چیزی را اشتباه رفت و چگونه می توان آن را ثابت شده است. آیا این امکان وجود دارد که او تا به حال به تاریخ دیگری برای رسیدن به دقیقا همان است که تصمیم ؟ اگر او به شما, او احتمالا تا به حال دلایل خوبی اما شما نمی خواهد می دانم که آنها چه هستند مگر اینکه شما او را به یک فرصت برای توضیح. شما لازم نیست که به عقب بر گردیم اما آن ضرری ندارد به چیزهایی که آهسته و باز در مورد چگونه شما احساس. اگر شما هنوز هم نمی تواند قبول دلایل خود را برای شخص دیگری آشنایی شما تحت هیچ اجبار به او دوباره.

دوست دختر من فکر می کند من نژادپرست حتی اگر من فکر نمی کنم من. او می گوید: من باید تغییر دهید اما چگونه می توانم اگر من را قبول نمی کند او اتهام? چگونه می توانم مقابله با این کار ؟
نژادپرستان افراد متعصبی یا فاشیست معمولا آخرین به قبول است که آنها هر یک از کسانی که همه چیز. این است که می گویند دوست دختر خود را درست یا غلط است چون من نمی توانم اظهار نظر بدون دانستن اینکه چرا او ساخته شده است که اتهام. آنچه که من می توانید انجام دهید این است که فرض کنیم او می گوید: آن را چرا که او معتقد است این درست باشد. اگر شما عشق و احترام شما باید به درک نقطه نظر خود و سپس توجیه چرا که برچسب صدق نمی کند به شما.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de