او می خواهد تخفیف برای خانواده و دوستان!

او می خواهد تخفیف برای خانواده و دوستان! – شیوه زندگی

به روز شده: Mar 28, 2020, 04:13 IST | DR عشق | بمبئی

من در حفظ و گفتن او را که این غیر اخلاقی است حتی اگر این شرکت را بررسی نمیکند اما او می گوید: من ناعادلانه بودن به او

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Dr Loveمن برای یک شرکت که در معاملات الکترونیکی محصولات و من دریافت تخفیف برای چیزهایی چون من یک کارمند. من پیشنهاد دوست پسر من این تخفیف به خاطر او می خواست به خرید چیزی و او در حال حاضر انتظار دارد که من به خانواده و دوستان خود کسانی که تخفیف بیش از حد. من در حفظ و گفتن او را که این غیر اخلاقی است حتی اگر این شرکت را بررسی نمیکند اما او می گوید: من ناعادلانه بودن برای او. من فکر می کنم او فقط با استفاده از من و من این را دوست ندارم. من چگونه می توانم با آن مقابله کنید ؟

شما یک فرد بالغ و حرفه ای خود را جدا از روابط شخصی خود را. دوست پسر خود را واقعا هیچ چاره ای جز قبول آن است. شما همیشه می توانید دروغ در مورد شرکت خود را متوقف تخفیف اما دروغ نمی مشکل را حل کند. او نیاز به دانستن وجود دارد که خطوط است که نمی توان از آن عبور کرد. اگر این یک اخلاقی پایه شما نیاز به آن است که او نیاز به یادگیری به احترام. بی احترامی به خواسته های خود را به بی احترامی به شما. اگر شما می خواهید این کار دو از شما نیاز به شروع به پذیرش هر یک از دیگر مرزهای. فریب دادن خود شرکت نیست راه ایده آل برای صرفه جویی در هر رابطه است.

دوست دختر سابق رسیده به من بعد از چهار سال و پرسید: اگر من می خواستم برای شام. ما استفاده می شود بسیار نزدیک و حتی شکست دوستانه اما نمی ابلاغ در تمام این مدت. من مردد در مورد جلسه او به دلیل آن ممکن است به معنی او می خواهد چیزی از من. من فقط باید به جلوگیری از او را به طور کامل ؟

اگر شما نمی خواهید به تعامل با او را در هر راه شما می توانید بدیهی است که لغو شده است. آن را به عنوان اگر شما مجبور به دیدار با او. چرا جلوگیری از او را به سادگی به خاطر شما فرض کنید او می خواهد چیزی از شما چند ؟ شما همیشه باید این گزینه از ملاقات با او و پیدا کردن آنچه او می خواهد قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری. نمی overthink این.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im