او وحشت فقیر سیاه برای چند دهه. در حال حاضر کالیفرنیا “Grim Sleeper’ مرده است


Illustration for article titled He Terrorized Poor Black Women for Decades. Now, Californias Grim Sleeper Is Dead

عکس: Al Seib (لس آنجلس تایمز از طریق AP, استخر)

Lonnie فرانکلین جونیور, محکوم, serial killer با نام مستعار “The Grim Sleeper,” مرده پیدا شد در سلول زندان خود را در این آخر هفته در کالیفرنیا زندان سن کوئنتین.

67 سال است که اعتقاد به کشته شدن حداقل 10 زنان در طول 30 سال پیدا شد العملی در سلول خود در سه شنبه شب گزارش سی ان ان. با توجه به آزادی مطبوعات از وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی وجود دارد هیچ نشانه ای از تروما; کالبد شکافی است که در حال حاضر در حال انجام به تعیین چرا فرانکلین درگذشت.

تبلیغات

برای دهه فرانکلین کشته نوع از زنان مردم—به خصوص پلیس—به نظر نمی رسد به مراقبت بیش از حد در مورد: زنان بودند که سیاه و سفید, فقیر, کارگران جنسی و یا معتادان به مواد مخدر. به عنوان BuzzFeed News , گزارش او حمله جنسی به قربانیان خود را شلیک کنید و یا آنها را خفه. پس از آن فرانکلین خواهد کمپرسی بدن خود را در کوچه ها و یا مخازن زباله با توجه به CBS 13 ساکرامنتوکه می افزاید که پلیس لس آنجلس نیست به طور جدی بررسی قتل به دلیل کشته شدند در اوج اپیدمی کوکائین کرک (حداقل هفت نفر از زنان فرانکلین به قتل کشته شدند بین 1985 تا 1988).

از فردا 13:

قاتل خود را به دست آورده moniker به دلیل آشکار وقفه از اواخر دهه 1980 تا 2002. قتل رفت و حل نشده برای سال و فرانکلین اجتناب از سوء ظن با کار کردن به عنوان یک شهر زباله جمع آوری و زمانی گاراژ همراه برای پلیس لس آنجلس.

تبلیغات

Illustration for article titled He Terrorized Poor Black Women for Decades. Now, Californias Grim Sleeper Is Dead

عکس: جائه C. هنگ (فایل AP Photo)

داستان چگونه فرانکلین شد و در نهایت دستگیر قابل توجه است: آن زمان سال فشار از فعالان محلی برای پیدا کردن او و کار سرد مورد واحد است که در نهایت متصل به DNA از چند صحنه جرم و کشف آن را با مته سوراخ شباهت به DNA از فرانکلین را که اطلاعات ژنتیکی در رکورد با توجه به نامربوط بازداشت. پلیسی مخفی نما به عنوان یک سالن پیتزا پادو در نهایت بازیابی DNA از فرانکلین خود را از استفاده ظروف و پای يافته در یک جشن تولد, اتصال او به صحنه های جرم و جنایت. زمانی که محققان حمله کردند و خانه اش در جنوب لس آنجلس در سال 2010 آنها دریافتند عکس ها و ویدئوها از 180 زنان است. با توجه به سی ان ان پلیس قادر به حساب همه اما 30 از زنان در فرانکلین فایل های خود را—محل نگهداری و شرایط هنوز ناشناخته است.

تبلیغات

فرانکلین بود به اتهام قتل 9 زن و یک دختر نوجوان در سال 2016 هر چند مقامات مشکوک ممکن است او را به قتل رساندند تا 25 نفر است. او محکوم به مرگ وحشتناک قتل شد اما در میان 700 زندانیان محکوم به اعدام که دریافت کردند در سال گذشته از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de