خرید رپورتاژ

او unneccesarily طعنه آمیز با من – زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 05, 2020, 05:15 IST | DR عشق | بمبئی

من چیزی نگو چون من نمی خواهید به صدا مانند یک نق نقو و من می خواهم به در یک رابطه نیست که استرس زا

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Dr Loveمن یک دختر 23 ساله شده اند و قدمت 25 سال پسر قدیمی برای سه ماه. ما در طول زمانی که ما بیرون بروید اما او تمایل دارد بی ارزش طعنه آمیز در مورد زندگی من است که باعث می شود من احساس بد است. من چیزی نگو چون من نمی خواهید به صدا مانند یک نق نقو و من می خواهم به در یک رابطه نیست که استرس زا است. در همان زمان من احساس می کنم که نمی گویم هر چیزی را به او فکر می کنم آن را خوب است به این نظرات. من می خواهم صداقت اما من همچنین می خواهم به کسی که او می تواند هر چیزی می گویند ، چگونه می توانم پیدا کردن این تعادل ؟

بنابراین شما می خواهید بدون فیلتر, اما شما همچنین می خواهید مرزهای? شما دو نفر شده اند هم بسیار طولانی و هر چه زودتر شما صحبت کردن در مورد چگونه شما احساس می کنید زمانی که او می گوید: چیزی ساده تر از آن خواهد بود برای او را به درک شما بهتر است. او ممکن است فرض کنیم این درست است که می گویند چیزی طعنه آمیز از آنجا که شما لازم نیست که یک مشکل است. در این مورد سکوت خود را تنها می گذارد. مایل به سرد و قابل قبول است اما خفقان خود را برای جلوگیری از آمدن در سراسر به عنوان یک نق نقو است ساده لوحانه است. شما را پیدا خواهد کرد یک راه برای آشتی دادن این چیزها اما گفت: آنچه در ذهن شما است که همیشه یک شروع عالی.

من شده اند آشنایی یک دختر به مدت سه ماه و نمی توانیم رابطه جنسی داشته است. او نه یک باکره, بنابراین من نمی دانم مشکل چیست. هر زمان که من از او بپرسید در مورد آن, او می گوید: او به سادگی به زمان بیشتری نیاز دارد اما نمی دهد من دلیل به اندازه کافی خوب. چه می توانم در مورد این ؟

اینکه باکره است و هیچ ربطی به اینکه کسی که می خواهد به داشتن رابطه جنسی با شما یا نه. آن را در مورد رضایت به دلیل آن را شامل دو بزرگسالان است. اگر او به زمان بیشتری نیاز دارد, شما به سادگی باید به احترام او تصمیم. اگر شما می خواهید او را در زندگی خود و اعتماد به تصمیم گیری او اجازه می دهد او را به این تماس. شما ممکن است بخواهید به رابطه جنسی اما خواسته های خود را ندارد کمتر مهم خود را.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im