‘او صحبت شنیدها’ زبان’: Chhattisgarh سانتی متر در Amit Shah ‘do-do haath هو jayein’ اظهار

چتیسگر وزیر Bhupesh Baghel در یکشنبه ناودان اتحادیه خانه وزیر Amit Shah بیش از بیانیه خود به چالش کشیدن راهول گاندی برای بحث در مجلس شورای اسلامی در هند و چین جنگ از سال 1962 و گفت که “این نوع زبان مورد استفاده توسط شنیدها و miscreants.”

وقتی پرسیده شد که در مورد شاه که از اظهارات “1962 se aaj tak فراموش-آیا خداوند ho jayein,” Baghel گفت: “این می تواند زبان ‘gunde-badmash’. One-on-One (مبارزه) هیچ جایی در یک دموکراسی است. آن در حال انجام است توسط کشتی گیران در akhada (حلقه). شنیدها و badmash انجام چنین کارهایی در خیابان. چه نوع از زبان او با استفاده از” Baghel گفت.

در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا Baghel گفت: “گزارش ها نشان می دهد که در مارس 20, 2020, نارندرا نخست وزیر دریافت کرده Rs 9,678 کرور در ساعت مراقبت صندوق. تکان دهنده بخشی است که هر چند چینی نیروهای ستم کرده به سرزمین ما, نخست وزیر دریافت کرده است این پول در صندوق از شرکت های چینی است.”

او افزود: “در امور خارجی وزیر اعلام کرده بود که سربازان چینی را نه تنها در داخل مرز هند, اما برخی از سازه اما از سوی دیگر نخست وزیر مودی در تضاد با آن و انکار هر گونه نفوذ چینی ها در سمت هند.”

صفحه اصلی وزیر را متهم کرده بود که گاندی از انجام “ochhi rajniti” (کم عمق فکر سیاست) و سخنان که “دوست” چین و پاکستان در مرز تنش با سابق و تأکید کرد که دولت آماده شد برای بحث در مجلس است که در آن “1962 se aaj tak انجام-انجام haath هو jayein” (اجازه دهید بحث ما از جنگ سال 1962 به بعد تا حال حاضر آماده برای بحث قوی).

در مصاحبه با آنی شاه گفت: گاندی باید فرو رفتن است که خود را در توییتر با ‘Surender مودی’ در حال تشویق پاکستان و چین است.

او گفت که دولت به طور کامل قادر به دست زدن به ضد هند تبلیغات بود اما دردناک است هنگامی که یک رئیس جمهور سابق [راهول گاندی] از چنین یک حزب سیاسی بزرگ “زیاده روی در کم عمق فکر و سیاست در زمان بحران.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de