او عمل می کند مانند او انجام شده است من به نفع

او عمل می کند مانند او انجام me a favour – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 25, 2020, 04:54 IST | DR عشق | بمبئی

این است که من تحت تاثیر اعتماد به نفس و من در حال حاضر سوال که آیا این رابطه خواهد داشت چرا که من نمی توانم تصور کنید که به کسی مثل این

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

DRدوست پسر من بودی و من هم دو سال قبل از او از من خواست به حرکت در با او. من موافقت کردم چرا که من فکر کردم من می دانستم که او به خوبی اما از آنجا که اتفاق افتاده است, او صرف تمام وقت خود را به من احساس به عنوان اگر او در حال انجام است به من به نفع. این است که من تحت تاثیر اعتماد به نفس و من در حال حاضر سوال که آیا این رابطه خواهد داشت چرا که من نمی توانم تصور کنید که به کسی مثل این. در همان زمان من احساس سپاسگزار است که او از من خواست به حرکت در با او را به دلیل آن را به من می دهد برخی از احساس امنیت. من خیلی اشتباه چون من نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن من در مورد چه تصمیمی خواهد بود برای من مناسب در دراز مدت است. لطفا کمک کنید.

سندرم استکهلم اشاره به اتحاد شکل گرفته بین گروگان و اسیرکنندگان خود را در طول اسارت. آن را بیش از حد قوی قیاس برای آنچه که شما در حال رفتن را از طریق, اما من آن را اشاره به هر حال چون من اعتقاد دارم آن را حس می کند برای شما به امتحان کنید و گام به دور از وضعیت خود را به آن را ارزیابی عینی تر. اگر دوست پسر خود را تغییر کرده است و معتقد است که اعتماد به نفس خود را مهم نیست, آن است که نشانه ای از بی احترامی که مناسب نیست با این تصور از مشارکت مساوی و برابر. وجود دارد هیچ سوغات در یک رابطه, از آنجا که همکاران سرپا نگه داشتن هر یک از دیگر. صحبت با خانواده و دوستان در صورت امکان, سعی کنید و دریافت به نظر دیگر و انجام آنچه که برای شما کار می کند برای اولین بار ارتباط خود را.

من 29 سال بوده و در رابطه با یک زن 31 ساله که می گوید او بسیار جدی در مورد من. مشکل این است که او هنوز هم با مادرش زندگی می کند که یک زن بیوه است. او می گوید: او هرگز زنده به غیر از او که مرا اذیت دلیل آن معنی خواهد بود که هرگز از زندگی خود ما هم با فقط دو نفر از ما. آیا این به این معنی من باید فراموش کرده ام در مورد او ؟

که بستگی دارد به طور کامل بر چگونه بد شما او را می خواهید در زندگی خود را و چه مقدار شما در حال آماده به سازش را که در آینده با او کار می کنند.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de