HD Kumaraswamy مخالف coronavirus مستند پسر Nikhil ازدواج کنگره رهبر بزرگ-زاده

در میان مستند در سراسر کشور بیش از coronavirus سابق کارناتاکا وزیر HD Kumaraswamy رفتم جلو با عروسی پسر خود را که از nuptial گره با grand-زاده کنگره رهبر M Krishnappa.

عکس از عروسی نشان داد که هیچ اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای دنبال شد و مردم دیده می شد بدون ماسک. دولت مرکزی ساخته شده است آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

مراسم عروسی Nikhil Kumaraswamy با Revathi برگزار شد Kumaraswamy را Kethaganahalli خانه رعیتی در Bidadi در رمنگرا منطقه کارناتاکا در روز جمعه.

گزارش با استناد به خانواده منابع گفت که قصد دارد از یک گرند تابع کنار گذاشته بودند در نظر COVID-19 مستند تنها با اعضای خانواده در آن حضور داشتند. Nikhil پدربزرگ و نخست وزیر سابق و Deve Gowda دیده می شد برکت زن و شوهر در مراسم عروسی.

Revathi است grand-خواهرزاده سابق Karnata وزیر مسکن M Krishnappa. Nikhil است یک بازیگر در کانادا صنعت فیلم و همچنین رقابت Lok سبها نظرسنجی به عنوان یک JD (S) نامزد در 2019 انتخابات از مندیا اما از دست داده و به یک نامزد مستقل.

این یک روز پس از کارناتاکا ثبت نام بزرگترین واحد-بعد سنبله از 36 مورد در COVID-19 عفونت. کارناتاکا ثبت 315 موارد و 13 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

در حالی که رسانه ها ممنوع اعلام شد, از پوشش عملکرد افراد برجسته با حضور عروسی به برکت زن و شوهر, هجوم اجتماعی فاصله هنجارها در محل قرار داده و به نبرد رمان coronavirus.

گزارش گفت: تعداد زیادی از مردم فشار می آوردند خانه رعیتی برای گرفتن یک نگاه اجمالی از عروسی نادیده گرفتن درخواست های خود به بازدید از محل در نظر مداوم مستند. رمنگرا در نزدیکی بنگلور است JD(ع) دژ محکم.

Ramanagar BJP منطقه رئیس جمهور M Rudresh ادعایی که حداقل 150 تا 200 وسایل نقلیه اجازه داده شد برای حضور در این رویداد.

“این اتفاق افتاد که مددکاران اجتماعی که می خواهند برای خدمت به شدت تحت تاثیر قرار مردم فقیر در حال گرفتن مجوز برای اجرا وسایل نقلیه خود را,” او گفت:.

“تا حالا رمنگرا امن است از coronavirus است و در منطقه سبز است. اگر در تمام گسترش بیماری در رمنگرا کل سرزنش خواهد بود در Deve Gowda خانواده” Rudresh گفت:, و اضافه کرد که او در دیدار با معاون کمیسر و سرپرست پلیس از رمنگرا منطقه و از آنها بپرسید که چگونه اجازه داده بود برای چنین “تجمع بزرگ”.

در یک پیام ویدئویی منتشر شده در اوایل این هفته Kumaraswamy توضیح داد که این رویداد خواهد شد در پایین کلید امور خانواده با حداقل تعداد از مردم است. او همچنین درخواست کرد به حزب کارگران بستگان و به خوبی wishers به بازدید از محل.

او گفت: ازدواج برنامه ریزی شده بود در خانه خود در بنگلور اما محل منتقل شد به رمنگرا خانه رعیتی پس از مستند اعلام شد. او گفت: اجتماعی فاصله یک چالش بود در محل قبلی و همچنین با اشاره بنگالور در “منطقه قرمز” با حداکثر COVID-19 موارد در دولت و همچنین به عنوان یک دلیل برای تغییر در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de