HC می پرسد پلیس دهلی به پاسخ در عرض 2 هفته در Sharjeel امام درخواست چالش برانگیز دادگاه دستور دادگاه

دادگاه عالی دهلی نو صادر کرده است اطلاع به پلیس دهلی در دادخواست منتقل JNU محقق Sharjeel امام که به چالش کشیده شده است دادگاه را به منظور اعطای سه ماه به پلیس به پرونده chargesheet علیه او تحت فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل می کنند.

امام رزرو شده بود توسط پلیس دهلی در اواخر ماه ژانویه به اتهام التهاب و تحریک گفتار ساخته شده است در اعتراض به تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC).

پلیس دهلی خواسته شده است تا به پرونده یک پاسخ در عرض دو هفته.

قبلا پلیس دهلی موفق به فایل chargesheet تحت UAPA مندرج در 90 روز. دادگاه بدوی در دهلی اما مسلم پلیس 90 روز فرمت فایل اتهام ورق بر روی زمین ساخته شده توسط سازمان تحقیق که آنها نیاز به زمان مورد بررسی به عنوان آنها به استناد UAPA علیه متهم.

او تا به حال با نزدیک شدن به دادگاه به صورت پیش فرض با قرار وثیقه اما جلسه اضافی قاضی Dharmender رعنا رد درخواست و مشاهده شد که در آن نه از نظر قانونی صالح برای بررسی خود را سفارش دهید.

امام سپس نقل مکان کرد دادگاه عالی دهلی به چالش کشیدن دادگاه حکم دادگاه نیز به دنبال به طور پیش فرض با قرار وثیقه در این موضوع است.

یک دانشجوی دکترا در دانشگاه جواهر لعل نهرو مرکز مطالعات تاریخی امام بود رزرو در فتنه موارد تسلیم در سراسر چندین ایالت به اتهام “التهاب” سخنرانی های ساخته شده در طول anti-کا تظاهرات.

پلیس دهلی را جرم و جنایت شعبه, بازداشت امام از Jehanabad در منطقه بیهار در 28 ژانویه پس از انجام حملات در مکان های مختلف از جمله بمبئی و Patna.

ماه گذشته پلیس دهلی گفت: آن استناد دقیق UAPA در برابر امام.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de