داشتن یک دسته اضافی ملحفه نیمه زندگی-تغییر


یک زمان من آنقدر با خشونت بد است که من پرتابه آغوشش استفراق کند همچنان کودکش را از طریق دست به دست من می خواهم کف بر دهان من به عنوان من با عجله به خارج شدن از رختخواب و حمام—بیش از همه من بالش.

آن را برای قرار دادن آن ملایم نه یک شب بزرگ.

اما یک چیز است که آن را به یک کل خیلی بهتر بود که یک بار من در بازگشت از پرتاب من جرات کردن به توالت (من در نهایت از آن ساخته شده به حمام) من تا به حال یک پشته از پاک کردن ملحفه. حتی در نوشته های من-استفراغ بی حسی من هنوز هم می تواند مدیریت برای گرفتن یک, تازه, مورد, نوار خاکی منسوجات من بالش لغزش در تازه بالش, و بقیه من خسته barfy سر.

تبلیغات

پس چرا من به شما گفتن این وحشتناک و شرم آور داستان در حال حاضر ؟ خوب به دو دلیل! برای اولین بار است که بسیاری از مردم احساس عصبی در مورد میکروب ها و از جمله به دلیل شرکتronavirus و من خود ساکن تمیز کردن کارشناس فکر می کنم این وظیفه من برای به اشتراک گذاشتن آنچه که من می دانم در مورد تمیز کردن آن را به عنوان مربوط به سالم ماندن. دلیل دوم این است که آن را در ماه مارس و در ماه مارس به طور سنتی به صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد تخت های مرتبط با مسائل به دلیل مارس زمانی است که من انجام سالانه تخت-ساخت چالش LAMOB.

“LA-بهداشت جولی?” LAMOB! این همه چیز!! احمقانه است اما سرگرم کننده و من نوشته ام در مورد قبل از آن در یک وب سایت خوب, بنابراین من نمی خواهد به کل آهنگ و رقص در اینجا اما جان کلام این است: خود را به خواب. هر روز برای یک ماه! یا نیست و یا شما در حال حاضر خود را به خواب هر روز یا شما خواب در یک توده ای از نی و سراسیمه ، این کاملا داوطلبانه برنامه.

(LAMOB مخفف بیایید همه ما را تخت اگر شما بدونم.)

خوب اما به, lol, مورد اضافی ملحفه.

در طول و پس از یک بیماری—سرد و معده آنفولانزای همه گیر از این هفته هر—یکی از بهترین و اولین چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که تغییر و خود را بشویید bedsheets. فکر می کنم در مورد آن! اگر شما شده است sniffling و عطسه و اگر شما من من حدس می زنم barfing خود را در برق آن می ایستد به همین دلیل است که شما میکروب ها همه هستند تا در آن چیزی! بنابراین مگر اینکه شما می خواهید یک حلقه بازخورد از میکروب ها به شما در حفظ و بیمار را برای همیشه و یا اگر شما به خصوص لذت بردن از خواب در خشک برف (هی وجود دارد برای همه چیز!), باید سخت کوش در مورد تغییر ورق های خود را پس ازیا بهتر است در طول!!—یک بیماری است.

تبلیغات

دلایل دیگری وجود دارد که به اضافی ذخیره کردن ملحفه و در اینجا آنها عبارتند از:

  • اگر شما لازم نیست که زمان برای تغییر مجموعه ای کامل از ورق قرار دادن در تازه ملحفه می تواند به شما بدهد که “پاک ورق احساس” بدون یک تن از کار.
  • ملحفه آسان برای ذخیره و نمی کشد تا مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی.
  • به طور مشابه, شستن یک بالش اضافی و یا دو اضافه کنید به لباس های شسته شده شما شمع/بار بشویید.
  • ملحفه نسبتا ارزان است!
  • وجود دارد انواع ملحفه شما می توانید برای تمام دلایل مختلف! بازیگران ورق مجموعه ای زنجیره ای!! دست خود را با ملحفه!!!
تبلیغات

شما می خواهم برخی از پیشنهادات ؟ همچنین مطمئن شوید که در اینجا ما در میان دوستان پس چرا که نه?!?

ابریشم ملحفه برای حفظ سلامت پوست و مو. آنها همچنین بسیار لوکس!

تبلیغات

چگونه در مورد یک حیوان چاپ?!? ما استن یک حیوان چاپ حاضر است. همچنین این نگاه می فرستد کاملا یک پیام!

و یا شما می تواند حروف اول اسم تزئین بالش مسیر است که “من علاقه داشتن سگ ماده” خلق و خوی.

تبلیغات

شاید این است که همه بیش از حد outré برای سلیقه شما. بدون مشکل! در اینجا برخی از اساسی ملحفه سفید برای یک قیمت بسیار خوب است. پاداش! میکرو ورق احساس بزرگ و شستشو و خشک زیبایی.

تبلیغات

شما می توانید البته تزریق کمی از تلون مزاج خود را فوق العاده بالش مجموعه است. شاید شما مثل من یک بیت از یک چیز برای Grinch?

فصلی ملحفه بسیاری از سرگرم کننده هستند و قطعا وجود دارد هیچ کمبود از گزینه های. هالووین, هر کسی ؟

تبلیغات

روز سنت پاتریک است و مناسب در اطراف گوشه!

تبلیغات

شاید کمی میهن پرستی برای ژوئیه 4?!?

اگر فصلی نگاه است که واقعا در سبک خود را, شما می توانید خودتان را بیان خود را در ملحفه با یک موتیف صحبت می کند که به منافع شخصی خود. لیزر گربه هر کسی ؟

تبلیغات

بیکن بیکن بیکن بیکن بیکن!

تبلیغات

Awww.

دو awww (awww).

تبلیغات

گاه نه این یکی!!


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im