هیون افتاده برای من بهترین دوست

هیون افتاده برای من بهترین دوست – سبک زندگی

به روز شده: Jun 27, 2020, 04:16 IST | DR عشق | بمبئی

من می خواهم به دوست دختر خود را اما نمی دانم اگر او را در نظر بگیرید این به طور جدی چرا که او هرگز از ابراز هر گونه علاقه عاشقانه در من

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Dr Loveمن تا به حال رابطه جنسی با بهترین دوست من چند هفته پیش هنگامی که ما رفت و به خارج از شهر با یک گروه بزرگ از دوستان مشترک. این فقط چیزی است که اتفاق افتاده است چون ما به اشتراک گذاشتن یک اتاق با هم. من نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد او پس از آن. من می خواهم به دوست دختر خود را اما نمی دانم اگر او را در نظر بگیرید این به طور جدی چرا که او هرگز از ابراز هر گونه عاشقانه علاقه من است. چگونه می توانم او را برای شروع با توجه به ارتباط با من ؟

اگر او بهترین دوست شما است آنچه شما متوقف می شود از صادق بودن در مورد آن روبرو می شوند و آنچه در آن به معنی برای شما ؟ اگر این او را وادار به فکر می کنم شما در یک نور جدید شما می توانید هر دو گفتگو در مورد آنچه در آن به معنی. اگر او توضیح می دهد که چرا او شما را به عنوان یک شریک شما باید بپذیرید که شما هنوز هم او را به عنوان بهترین دوست خود را مگر اینکه شما می خواهید به خطر اندازد که رابطه. در هر صورت همه شما می توانید انجام دهید این است که باز کردن و صحبت کردن در مورد این.

من پدر و مادر من می خواهم به ازدواج به خاطر من شکست تا با دوست پسر من یک سال پیش. ما با هم برای 4 سال پس از ما تقسیم آمد و به عنوان یک شوک به آنها. آنها در حال حاضر فکر می کنم این رابطه به پایان رسید و به دلیل تقصیر من بود و من می خواهم به در نظر گرفتن پیشنهادات خود را از خانواده و دوستان است. من نمی خواهم به ازدواج فقط به دلیل آنها نمی فکر می کنم من می توانم پیدا کردن کسی برای خودم. باید چه کار کنم ؟

آنها پدر و مادر خود و احتمالا باید منافع خود را در قلب. اگر آنها شما را سرزنش برای شکست یک رابطه, آیا شما سعی کردم با قرار دادن در سراسر نقطه نظر خود را? آیا شما صرف زمان به عنوان یک خانواده در تلاش برای درک هر یک از دیگر ؟ که بسیار مهم است نه فقط به آنچه که آنها می خواهند برای شما در آینده نزدیک. صحبت کردن با آنها در مورد انتظارات خود را از شما چرا آن را نمی کند, دیدار با انتظارات خود را و آنچه شما برنامه ریزی برای آینده خود هستند. به عنوان یک بزرگسال شما لازم نیست برای انجام هر چیزی که شما هستند راحت با.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK